Tulevat kilpailut:Lajeittain

PvmLajiSeuraKilpailu
24.02. - 24.02.
2019
STARATurun Urheiluliitto ry, voimistelu ja liikuntajaostoStara-tapahtuma
Samppalinnan palloiluhalli, Turku
24.02. - 24.02.
2019
STARAVoimistelumaailma OuluStara-tapahtuma
Linnanmaan liikuntahalli, Oulu
02.03. - 02.03.
2019
JV, STARAHangö Arbetarnas IdrottsklubJoukkuevoimistelun Hanko Cup & Stara
Hangon urheilutalo, Hanko
02.03. - 02.03.
2019
STARAVoimisteluseura Keski-Uusimaa ryTelinevoimistelun Stara
Veskula, Tuusula
08.03. - 10.03.
2019
NTV, STARATampereen VoimistelijatNTV maajoukkuelinjan 1.-5.lk ja kilpalinjan luokkakilpailut (EM-katsastus)
Ikurin liikuntahalli, Tampere, Suomi
09.03. - 09.03.
2019
STARAFliku -82 ryStara-tapahtuma
Liikuntamylly, Helsinki
09.03. - 09.03.
2019
JV, STARAVaasan Vasamattaret ryWasa Cup
Variskan koulu, Vaasa
09.03. - 09.03.
2019
NTV, STARAKuopion Reippaan VoimistelijatNTV kilpalinjan B-G luokkakilpailut
Kuopio, Suomi
09.03. - 09.03.
2019
STARAVoimistelu- ja urheiluseura Elise - Vantaa ryElise - Vantaan Stara
Lumon monitoimikeskus, Vantaa, Suomi
16.03. - 17.03.
2019
NTV, STARAJoensuun Voimistelu ja LiikuntaNTV kilpalinjan B-D luokkakilpailut sekä Stara
Joensuu, Suomi
16.03. - 16.03.
2019
STARAVoimisteluklubi LohjaVOIMISTELUKLUBI LOHJAN VOIMISTELUN STARA
Lohja
17.03. - 17.03.
2019
JV, STARATampereen Työväen Naisvoimistelijat ryJoukkuevoimistelun Tampere Cup ja Stara
Hervannan vapaa-aikakeskus, Tampere
22.03. - 24.03.
2019
NTV, STARASuomen TaitovoimisteluklubiNTV maajoukkuelinjan omavalintaisten ja kilpalinjan luokkakilpailut (EM-katsastus)
Liikuntamylly, Helsinki, Suomi
23.03. - 24.03.
2019
MTV, NTV, STARAOulun Pyrintö voimistelujaostoNTV kilpalinjan B-G ja MTV luokkakilpailut sekä Stara
Oulu, Suomi
23.03. - 23.03.
2019
JV, STARAHuittisten Voimistelu ja LiikuntaHappy Games Stara ja Harrastesarja 12-14 v. kisa
23.03. - 24.03.
2019
JV, STARAMäntsälän Voimistelijat ryJoukkuevoimistelu Cup, Mustan Kissan Cup
Mäntsälän monitoimitalo, Mäntsälä
24.03. - 24.03.
2019
STARAJyväskylän Naisvoimistelijat ryHopeaharppaus
Huhtasuon yhtenäiskoulu, Jyväskylä, Suomi
30.03. - 30.03.
2019
JV, STARA, TANVOVantaan VoimisteluseuraTanssillisen voimistelun kilpailu, Cup 2 (2018-2019) ja Etelä-Suomen STARA- aluetapahtuma
Energia-areena, Vantaa
30.03. - 30.03.
2019
JV, STARATVS IllusionIllusion Stara ja JV 8-10-vuotiaiden kilpailu
Vaajakosken liikuntahalli
30.03. - 30.03.
2019
JV, STARAHämeenlinnan Voimisteluseura ryOma Säästöpankki Cup
Elenia areena, Hämeenlinna
31.03. - 31.03.
2019
STARAOlarin VoimistelijatOVO Stara
06.04. - 06.04.
2019
NTV, STARATaipumattomat ryNTV maajoukkuelinjan 1. - 5. lk ja kilpalinjan luokkakilpailut sekä Stara
Santasport - Lapin Urheiluopisto, Rovaniemi, Suomi
06.04. - 07.04.
2019
AKRO, STARAVoimisteluklubi LohjaVoimisteluklubi Lohjan Akrobatiavoimistelun timanttiset kevätkilpailut
Lohja, Lohja
07.04. - 07.04.
2019
STARATurun Riennon VoimisteluStara-aluetapahtuma, Länsi-Suomi
Kupittaan Urheiluhalli, Turku
13.04. - 13.04.
2019
STARAForssan NaisvoimistelijatAlpha Team Stara
Forssa
13.04. - 14.04.
2019
RV, STARAImatran Voimistelijat ryRV Luokkakilpailut 2 (Yksilöiden luokat 3 ja 6, duot/triot sekä Stara)
Imatran Urheilutalo, Imatra
13.04. - 14.04.
2019
AKRO, STARAEspoon TelinetaituritAkrobatiavoimistelun luokkakilpailu 2
13.04. - 13.04.
2019
STARAUuraisten LiinatStara -tapahtuma
Uurainen
13.04. - 13.04.
2019
STARAPakilan Voimistelijat PNV ryPinkki Stara
Helsinki, Suomi
13.04. - 14.04.
2019
KA, STARAKajaani Gymnastics ryCup 1 ja 2. EM-karsintakilpailu
Suomi
14.04. - 14.04.
2019
JV, STARAHaka Gym ryStara -aluetapahtuma & JV 8-10 kilpailu, Sydän-Suomi
27.04. - 27.04.
2019
JV, STARATapiolan Voimistelijat ryTapiola Cup ja STARA
Opinmäen liikuntahalli, Espoo
27.04. - 27.04.
2019
STARAKempeleen Naisvoimistelijat ryStara-aluetapahtuma, Pohjois-Suomi
27.04. - 28.04.
2019
AKRO, STARATampereen VoimistelijatAkrobatiavoimistelun SM-karsinta ja luokkakilpailut
Vuoreksen Koulukeskus, Tampere
27.04. - 27.04.
2019
STARALapuan Naisvoimistelijat ryStara-aluetapahtuma, Pohjanmaa
Lapuan Urheilutalo
28.04. - 28.04.
2019
JV, STARAMikkelin Naisvoimistelijat ryStara-aluetapahtuma ja JV 8-10 v. sarja, Savo-Karjala
04.05. - 04.05.
2019
JV, STARATurun Urheiluliitto ry, voimistelu ja liikuntajaostoJoukkuevoimistelun TuUL Cup
Kupittaan palloiluhalli, Turku
10.05. - 12.05.
2019
NTV, STARAAlppilan SalamatNTV maajoukkuelinjan 1.-5.lk ja kilpalinjan luokkakilpailut
Liikuntamylly, Helsinki, Suomi
11.05. - 12.05.
2019
JV, STARAHyvoli+JÄV+MÄVHJM-cup
Mäntsälän Monitoimitalo, Mäntsälä
11.05. - 11.05.
2019
STARATapanilan Erän VoimistelujaostoAurinkoinen Stara
Tapanilan urheilukeskus, Mosahalli, Helsinki, Suomi
18.05. - 19.05.
2019
RV, STARATurun Liikuntaseura ry.RV Välinekilpailut, duo/trio -kilpailu ja Stara
Kupittaan urheiluhalli, Turku
18.05. - 18.05.
2019
STARAJärvenpään Voimistelijat ryTaikapuun Stara
Järvenpään liikuntahalli, Järvenpää
25.05. - 25.05.
2019
JV, STARARantaperkiön IskuIsku Stara ja JV 8-10
28.09. - 29.09.
2019
RV, STARAImatran Voimistelijat ryRV Ikäkausikilpailut: nuorten yksilöt, joukkueet, duot/triot ja Stara
Imatran Urheilutalo, Imatra
12.10. - 13.10.
2019
NTV, STARATaipumattomat ryNTV kilpalinjan B-G luokkakilpailut sekä Stara
Rovaniemi
12.10. - 13.10.
2019
AKRO, STARAAkrobatiavoimistelun luokkakilpailu 5
Suomi
26.10. - 27.10.
2019
STARA, TGTampereen VoimistelijatTeamGym Luokkakilpailut, 1. JPM katsastus
Tesoman palloiluhalli, Tampere
09.11. - 10.11.
2019
JV, STARAKeravan VoimistelijatJoukkuevoimistelun välinesarjojen Cup
Kerava
09.11. - 10.11.
2019
AKRO, STARAAkrobatiavoimistelun luokkakilpailu 6
Suomi
09.11. - 09.11.
2019
STARAAttitude SportsStara-aluetapahtuma ja JV 8-10v sarja, Etelä-Suomi
10.11. - 10.11.
2019
STARATurun NaisvoimistelijatStara- aluetapahtuma, Länsi-Suomi
Kupittaan Urheiluhalli, Turku, Suomi
16.11. - 17.11.
2019
STARA, TGTeamGym Luokkakilpailut, 2. JPM katsastus HAETTAVANA!
17.11. - 17.11.
2019
STARASeinäjoen VoimistelijatStara-aluetapahtuma, Pohjanmaa
Uimahalli-Urheilutalo, Seinäjoki
23.11. - 24.11.
2019
AKRO, STARAAkrobatiavoimistelun luokkakilpailu 7
Suomi
30.11. - 30.11.
2019
STARAStara-aluetapahtuma ja JV 8-10 v. sarja, Savo-Karjala
30.11. - 01.12.
2019
RV, STARATurun Liikuntaseura ry.RV Luokkakilpailut 3 (Yksilöiden luokat 3 ja 6, duot/triot sekä Stara)
Kupittaan urheiluhalli, Turku
30.11. - 01.12.
2019
AKRO, STARAAkrobatiavoimistelun luokkakilpailu 8
Suomi
01.12. - 01.12.
2019
STARAKajaani Gymnastics ryStara-aluetapahtuma ja JV 8-10 v. sarja, Pohjois-Suomi
Kajaanihalli, Ratakatu 2, 87100 KAJAANI, Kajaani
14.12. - 14.12.
2019
JV, STARAStara -aluetapahtuma & JV 8-10 kilpailu, Sydän-Suomi
14.03. - 15.03.
2020
STARA, TGTeamGymin aluekilpailu 1.-2.lk ja kilpaharraste
Muu Suomi, Suomi
14.03. - 15.03.
2020
STARA, TGTeamGymin aluekilpailu 1.-2.lk ja kilpaharraste
Etelä-Suomi, Suomi
28.03. - 29.03.
2020
STARA, TGTeamGymin aluekilpailu 1.-2.lk ja kilpaharraste
Etelä-Suomi, Suomi
28.03. - 29.03.
2020
STARA, TGTeamGymin aluekilpailu 1.-2.lk ja kilpaharraste
Muu Suomi, Suomi
31.10. - 01.11.
2020
STARA, TGTeamGym Luokkakilpailut
Suomi
14.11. - 15.11.
2020
STARA, TGTeamGym Luokkakilpailut
Suomi