Tulevat kilpailut:Lajeittain

PvmLajiSeuraKilpailu
24.06. - 01.07.
2019
MTV, NTVEuropean Games
Minsk, Valko-Venäjä
27.06. - 30.06.
2019
MTV, NTVTelinevoimistelun JMM-kilpailut; tytöt ja nuoret
Györ, Unkari
03.07. - 07.07.
2019
MTV, NTVUniversiaadit
Napoli, Italia
20.07. - 28.07.
2019
MTV, NTVEuropean Youth Olympic Festival, EYOF
Baku, Azerbaidzan
10.08. - 10.08.
2019
NTVNTV MM-näyttö
Tampere, Suomi
17.08. - 17.08.
2019
NTVNTV MM-näyttö
Helsinki, Suomi
30.08. - 01.09.
2019
MTV, NTVTelinevoimistelun maailmancup CC Mersin
Mersin, Turkki
31.08. - 31.08.
2019
NTVNTV MM-näyttö
Turku, Suomi
06.09. - 08.09.
2019
MTV, NTVTelinevoimistelun CC Szombathely
Szombathely, Unkari
14.09. - 15.09.
2019
MTV, NTVTelinevoimistelun CC Pariisi
Pariisi, Ranska
19.09. - 22.09.
2019
MTV, NTVTelinevoimistelun CC Guimaraes
Guimaraes, Portugali
28.09. - 29.09.
2019
NTVVoimisteluklubi LohjaNTV kilpalinjan B-G luokkakilpailut
Lohja, Suomi
04.10. - 06.10.
2019
NTVVoimisteluseura Keski-Uusimaa ryNTV maajoukkuelinjan 1.-3.lk ja kilpalinjan luokkakilpailut
Tuusula Veskula ja Miksula, Tuusula, Suomi
04.10. - 13.10.
2019
MTV, NTVTelinevoimistelun MM-kilpailut; naiset ja miehet
Stuttgart, Saksa
05.10. - 06.10.
2019
MTV, NTVIF DrottNTV kilpalinjan B-G ja MTV luokkakilpailut
Pietarsaari, Suomi
05.10. - 06.10.
2019
NTVJoensuun Katajan voimisteluNTV kilpalinjan B-D luokkakilpailut
Joensuu, Suomi
11.10. - 13.10.
2019
NTVFliku -82 ryNTV maajoukkuelinjan 1.-3.lk ja kilpalinjan luokkakilpailut
Liikuntamylly, Helsinki, Suomi
12.10. - 13.10.
2019
NTVKuopion Reippaan VoimistelijatNTV kilpalinjan B-G luokkakilpailut
Kuopio, Suomi
12.10. - 13.10.
2019
NTV, STARATaipumattomat ryNTV kilpalinjan B-G luokkakilpailut sekä Stara
Rovaniemi
18.10. - 20.10.
2019
MTV, NTVTampereen VoimistelijatNTV maajoukkuelinjan 1.-3.lk ja kilpalinjan luokkakilpailut ja MTV JunnuGym
Tampere, Suomi
19.10. - 20.10.
2019
MTV, NTVYlivieskan voimistelu ja liikunta ryNTV kilpalinjan B-G ja MTV 1.-3.lk luokkakilpailut
Ylivieska, Suomi
25.10. - 27.10.
2019
MTV, NTVTampereen Sisu ryNTV maajoukkuelinjan 1.-3.lk ja kilpalinjan luokkakilpailut ja MTV JunnuGym
Suomi
26.10. - 27.10.
2019
NTVKyrön Voima VoimistelujaostoNTV kilpalinjan B-G luokkakilpailut
Isokyrö, Suomi
01.11. - 03.11.
2019
NTVPyrkivä Gymnastics ryNTV naisten ja tyttöjen JunnuGym ja joukkue-SM-kilpailut
Liikuntakeskus Alfa, Turku, Suomi
09.11. - 09.11.
2019
NTVKalajoen Voimistelijat RyNTV kilpalinjan B-G luokkakilpailut
Kalajoki, Suomi
21.11. - 24.11.
2019
MTV, NTVTelinevoimistelun MC Cottbus
Cottbus, Saksa
13.02. - 16.02.
2020
MTV, NTVTelinevoimistelun MC Melbourne
Melbourne, Australia
12.03. - 15.03.
2020
MTV, NTVTelinevoimistelun MC Baku
Baku, Azerbaidzan
25.03. - 28.03.
2020
MTV, NTVTelinevoimistelun MC Doha
Doha, Qatar