Päättyneet kilpailut

PvmSeuraKilpailu
07.06. - 10.06.
2018
Pyrkivä Gymnastics + Turun UrheiluliittoSuomi Gymnaestrada Voimistelupäivät, Palloiluhalli
Palloiluhalli, Turku
05.05. - 05.05.
2018
Jyväskylän Voimistelijat-79TeamGym SM-kilpailut ja STARA tapahtuma
Hipposhalli, Jyväskylä
21.04. - 22.04.
2018
Espoon TelinetaituritTeamGym Cup 3
Opinmäen koulu Lillhemtintie 1, 02250 Espoo, Espoo
14.04. - 14.04.
2018
Suomen VoimisteluliittoTeamGymin Junioreiden PM-kilpailut
Joensuun Areena, Joensuu
07.04. - 08.04.
2018
Taipumattomat ryTEAMGYM CUP 2 7.-8.4.2018
Santasport, Lapin Urheiluopisto, Rovaniemi
17.03. - 18.03.
2018
Tampereen VoimistelijatTeamGym Cup 1, 2. JPM-katsastus.
Ikurin liikuntahalli, Tampere
03.03. - 03.03.
2018
Suomen VoimisteluliittoTeamGym Junioreiden 1. PM katsastus 2018
Volttiareena, Vierumäen urheiluopisto
11.11. - 11.11.
2017
TeamGym PM-kilpailut
Lund, Ruotsi
28.10. - 29.10.
2017
Espoon TelinetaituritTeamGym Luokkakilpailut
Opinmäen koulu, Espoo
09.06. - 11.06.
2017
Jyväskylän Voimistelijat-79Voimistelupäivät
Jyväskylä
12.05. - 14.05.
2017
Voimistelun SM-kilpailut, TeamGymin 2. PM katsastus
12.05. - 14.05.
2017
Jyväskylän Voimistelijat-79Voimistelun SM-kilpailut
Hipposhalli ja Monitoimitalo, Jyväskylä
06.05. - 07.05.
2017
Joensuun Katajan voimisteluTeamGym Cup 3
Joensuun Urheilutalo, Joensuu
22.04. - 23.04.
2017
Tampereen VoimistelijatTeamGym Cup 2 ja 1.PM katsastus
Ikurihalli, Tampere
08.04. - 09.04.
2017
Taipumattomat ryTeamGym Cup 1
Santa Sport, Lapin Urheiluopisto, Rovaniemi
12.11. - 12.11.
2016
Jyväskylän Voimistelijat-79TeamGym luokkakilpailu, Startti-3.lk
Jyväskylä
12.10. - 15.10.
2016
11th European TeamGym Championships
Maribor, Slovenia
01.10. - 02.10.
2016
Tampereen VoimistelijatLuokkakilpailu ja maajoukkueen harjoituskilpailu
Ikurihalli, Tampere
10.06. - 12.06.
2016
EsTT+OVOVoimistelupäivät 2016
Espoo, Suomi
14.05. - 15.05.
2016
Fliku -82 ryTeamGym Cup III
Helsinki
07.05. - 08.05.
2016
Jyväskylän Voimistelijat-79TeamGym SM-kilpailut ja luokkakilpailu startti-3.lk
Jyväskylä
23.04. - 24.04.
2016
Tampereen VoimistelijatTeamGym Cup II
Ikurin liikuntahalli, Tampere
16.04. - 16.04.
2016
Teamgym Junior Nordic Championships
Odense, Tanska
02.04. - 03.04.
2016
Joensuun Katajan voimisteluTeamGym Cup I
Joensuu
21.11. - 22.11.
2015
Taipumattomat ryTeamGym luokkakilpailu
Rovaniemi
31.10. - 01.11.
2015
Tampereen VoimistelijatTeamGym luokkakilpailu
Ikurihalli, Tampere
05.06. - 07.06.
2015
Tampereen VoimistelijatVoimistelupäivät
Tampere
23.05. - 24.05.
2015
Kuopion Reippaan VoimistelijatTeam Gym Cup 3 (luokat startti-5lk) ja 2. PM katsastus
Kuopio
14.05. - 15.05.
2015
TeamGym Cup III
08.05. - 10.05.
2015
EsTT+OVO8 Lajin SM 2015
Tapiola, Espoo
24.04. - 26.04.
2015
Jyväskylän Voimistelijat-79Telinevoimistelun mestaruuskilpailut sekä MTV JunnuGym ja miesten Gym, TeamGym Cup II
Jyväskylä
11.04. - 12.04.
2015
Joensuun Katajan voimisteluTeam Gym Cup 1 (luokat startti-5lk)
Urheilutalo, Joensuu
08.11. - 09.11.
2014
Jyväskylän Voimistelijat-79GYM JKL 8.-9.11.2014
Hipposhalli, Jyväskylä