Tulevat kilpailut

PvmSeuraKilpailu
22.03. - 24.03.
2019
Suomen TaitovoimisteluklubiNTV maajoukkuelinjan omavalintaisten ja kilpalinjan luokkakilpailut (EM-katsastus)
Liikuntamylly, Helsinki, Suomi
23.03. - 24.03.
2019
Mäntsälän Voimistelijat ryJoukkuevoimistelu Cup, Mustan Kissan Cup
Mäntsälän monitoimitalo, Mäntsälä
23.03. - 23.03.
2019
Huittisten Voimistelu ja LiikuntaHappy Games Stara ja Harrastesarja 12-14 v. kisa
23.03. - 24.03.
2019
Oulun Pyrintö voimistelujaostoNTV kilpalinjan B-G ja MTV luokkakilpailut sekä Stara
Oulu, Suomi
24.03. - 24.03.
2019
Jyväskylän Naisvoimistelijat ryHopeaharppaus
Huhtasuon yhtenäiskoulu, Jyväskylä, Suomi
24.03. - 24.03.
2019
Pargas IdrottsföreningStara-tapahtuma
PIF Center, Parainen
24.03. - 24.03.
2019
Pyrkivä Gymnastics ryStara-tapahtuma
Alfa-liikuntakeskus, Turku
29.03. - 31.03.
2019
Fitness idrottsförening r.f.NTV kilpalinjan B-G luokkakilpailut ja Stara
Pietarsaari
30.03. - 30.03.
2019
Hämeenlinnan Voimisteluseura ryOma Säästöpankki Cup
Elenia areena, Hämeenlinna
30.03. - 30.03.
2019
TVS IllusionIllusion Stara ja JV 8-10-vuotiaiden kilpailu
Vaajakosken liikuntahalli
30.03. - 30.03.
2019
Vantaan VoimisteluseuraTanssillisen voimistelun kilpailu, Cup 2 (2018-2019) ja Etelä-Suomen STARA- aluetapahtuma
Energia-areena, Vantaa
31.03. - 31.03.
2019
Olarin VoimistelijatOVO Stara
06.04. - 07.04.
2019
Voimisteluklubi LohjaVoimisteluklubi Lohjan Akrobatiavoimistelun timanttiset kevätkilpailut
Lohja, Lohja
06.04. - 06.04.
2019
Taipumattomat ryNTV maajoukkuelinjan 1. - 5. lk ja kilpalinjan luokkakilpailut sekä Stara
Santasport - Lapin Urheiluopisto, Rovaniemi, Suomi
07.04. - 07.04.
2019
Turun Riennon VoimisteluStara-aluetapahtuma, Länsi-Suomi
Kupittaan Urheiluhalli, Turku
13.04. - 14.04.
2019
Imatran Voimistelijat ryRV Luokkakilpailut 2 (Yksilöiden luokat 3 ja 6, duot/triot sekä Stara)
Imatran Urheilutalo, Imatra
13.04. - 14.04.
2019
Kajaani Gymnastics ryCup 1 ja 2. EM-karsintakilpailu
Suomi
13.04. - 13.04.
2019
Forssan NaisvoimistelijatPERUTTU Alpha Team Stara
Forssa
13.04. - 13.04.
2019
Uuraisten LiinatStara-tapahtuma
Uurainen
13.04. - 13.04.
2019
Pakilan Voimistelijat PNV ryPinkki Stara
Helsinki, Suomi
13.04. - 14.04.
2019
Espoon TelinetaituritAkrobatiavoimistelun luokkakilpailu 2
14.04. - 14.04.
2019
Haka Gym ryStara -aluetapahtuma & JV 8-10 kilpailu, Sydän-Suomi
27.04. - 28.04.
2019
Tampereen VoimistelijatAkrobatiavoimistelun SM-karsinta ja luokkakilpailut
Kuivaamo, Tampere, Tampere
27.04. - 27.04.
2019
Tapiolan Voimistelijat ryTapiola Cup ja STARA
Opinmäen liikuntahalli, Espoo
27.04. - 27.04.
2019
Lapuan Naisvoimistelijat ryStara-aluetapahtuma, Pohjanmaa
Lapuan Urheilutalo
27.04. - 27.04.
2019
Kempeleen Naisvoimistelijat ryStara-aluetapahtuma, Pohjois-Suomi
28.04. - 28.04.
2019
Mikkelin Naisvoimistelijat ryStara-aluetapahtuma ja JV 8-10 v. sarja, Savo-Karjala
04.05. - 04.05.
2019
Turun Urheiluliitto ry, voimistelu ja liikuntajaostoJoukkuevoimistelun TuUL Cup
Kupittaan palloiluhalli, Turku
10.05. - 12.05.
2019
Alppilan SalamatNTV maajoukkuelinjan 1.-5.lk ja kilpalinjan luokkakilpailut
Liikuntamylly, Helsinki, Suomi
11.05. - 12.05.
2019
Tampereen Sisu rySisu Cup
Tesoman palloiluhalli, Tampere
11.05. - 11.05.
2019
Tapanilan Erän VoimistelujaostoAurinkoinen Stara
Tapanilan urheilukeskus, Mosahalli, Helsinki, Suomi
11.05. - 12.05.
2019
Hyvoli+JÄV+MÄVHJM-cup
Mäntsälän Monitoimitalo, Mäntsälä
18.05. - 19.05.
2019
Kajaani Gymnastics ryNTV kilpalinjan B-D luokkakilpailut
Kajaani
18.05. - 18.05.
2019
Järvenpään Voimistelijat ryUnelmien stara
Järvenpään liikuntahalli, Järvenpää
18.05. - 18.05.
2019
Elixiria SportKSC Stara ja JV 8-10-vuotiaiden kilpailu
Kauppi Sports Center, Suomi
18.05. - 19.05.
2019
Turun Liikuntaseura ry.RV Välinekilpailut, duo/trio -kilpailu ja Stara
Kupittaan urheiluhalli, Turku
25.05. - 25.05.
2019
Rantaperkiön IskuIsku Stara ja JV 8-10
28.09. - 29.09.
2019
Imatran Voimistelijat ryRV Ikäkausikilpailut: nuorten yksilöt, joukkueet, duot/triot ja Stara
Imatran Urheilutalo, Imatra
12.10. - 13.10.
2019
Akrobatiavoimistelun luokkakilpailu 5
Suomi
12.10. - 13.10.
2019
Taipumattomat ryNTV kilpalinjan B-G luokkakilpailut sekä Stara
Rovaniemi
26.10. - 27.10.
2019
Tampereen VoimistelijatTeamGym Luokkakilpailut, 1. JPM katsastus
Tesoman palloiluhalli, Tampere
09.11. - 10.11.
2019
Keravan VoimistelijatJoukkuevoimistelun välinesarjojen Cup
Kerava
09.11. - 09.11.
2019
Attitude SportsStara-aluetapahtuma ja JV 8-10v sarja, Etelä-Suomi
09.11. - 10.11.
2019
Akrobatiavoimistelun luokkakilpailu 6
Suomi
10.11. - 10.11.
2019
Turun NaisvoimistelijatStara- aluetapahtuma, Länsi-Suomi
Kupittaan Urheiluhalli, Turku, Suomi
16.11. - 17.11.
2019
TeamGym Luokkakilpailut, 2. JPM katsastus HAETTAVANA!
17.11. - 17.11.
2019
Seinäjoen VoimistelijatStara-aluetapahtuma, Pohjanmaa
Uimahalli-Urheilutalo, Seinäjoki
23.11. - 24.11.
2019
Akrobatiavoimistelun luokkakilpailu 7
Suomi
30.11. - 01.12.
2019
Akrobatiavoimistelun luokkakilpailu 8
Suomi
30.11. - 30.11.
2019
Stara-aluetapahtuma ja JV 8-10 v. sarja, Savo-Karjala
30.11. - 01.12.
2019
Turun Liikuntaseura ry.RV Luokkakilpailut 3 (Yksilöiden luokat 3 ja 6, duot/triot sekä Stara)
Kupittaan urheiluhalli, Turku
01.12. - 01.12.
2019
Kajaani Gymnastics ryStara-aluetapahtuma ja JV 8-10 v. sarja, Pohjois-Suomi
Kajaanihalli, Ratakatu 2, 87100 KAJAANI, Kajaani
14.12. - 14.12.
2019
Stara -aluetapahtuma & JV 8-10 kilpailu, Sydän-Suomi
14.03. - 15.03.
2020
TeamGymin aluekilpailu 1.-2.lk ja kilpaharraste
Etelä-Suomi, Suomi
14.03. - 15.03.
2020
TeamGymin aluekilpailu 1.-2.lk ja kilpaharraste
Muu Suomi, Suomi
28.03. - 29.03.
2020
TeamGymin aluekilpailu 1.-2.lk ja kilpaharraste
Etelä-Suomi, Suomi
28.03. - 29.03.
2020
TeamGymin aluekilpailu 1.-2.lk ja kilpaharraste
Muu Suomi, Suomi
31.10. - 01.11.
2020
TeamGym Luokkakilpailut
Suomi
14.11. - 15.11.
2020
TeamGym Luokkakilpailut
Suomi