Tulevat kilpailut

PvmSeuraKilpailu
19.10. - 21.10.
2018
Turun Urheiluliitto ry, voimistelu ja liikuntajaostoNTV tyttöjen kilpalinjan luokkakilpailut ja mj-linjan pakolliset sekä MTV Junnu-Gym
Alfan liikuntakeskus, Turku
20.10. - 21.10.
2018
Vaasan TelinetaituritVaasan Telinetaitureiden syyskisat - NTV kilpalinja sekä maajoukkuelinjan pakolliset
Volttihalli, Vaasa
21.10. - 21.10.
2018
Kuopion Reippaan VoimistelijatNTV kilpalinjan luokkakilpailut ja STARA
Kuopio
25.10. - 03.11.
2018
Telinevoimistelun MM-kilpailut
Doha, Qatar
26.10. - 28.10.
2018
Espoon TelinetaituritNTV maajoukkuelinjan pakolliset ja luokkakisa ja MTV JunnuGym Espoo
Vitikka 4, Espoo ja Opinmäen koulu (NTV B,C), Espoo
27.10. - 27.10.
2018
Kajaani Gymnastics ryKAJAANI GYMNASTICS RY:N NTV STARA
Kajaani
27.10. - 27.10.
2018
Kyrön Voima VoimistelujaostoNTV kilpalinjan luokkakilpailut
Isonkyrön liikuntahalli, Isokyrö
02.11. - 04.11.
2018
Jyväskylän Voimistelijat-79NTV maajoukkuelinjan pakollisten ja kilpalinjan luokkakilpailut sekä MTV JunnuGym
Hipposhalli, Jyväskylä
03.11. - 04.11.
2018
Grankulla gymnastikföreningNTV kilpalinjan luokkakilpailut B-F ja STARA
Kauniaisten pallohalli, Kauniainen
03.11. - 04.11.
2018
Kalajoen Voimistelijat RyNTV kilpalinjan luokkakilpailut
Kalajoki
10.11. - 11.11.
2018
Voimisteluseura Kieppi ryNaisten ja tyttöjen JunnuGym ja Joukkue-SM-kilpailut
Töölön Kisahalli, Helsinki
22.11. - 25.11.
2018
Telinevoimistelun MC Cottbus
Cottbus, Saksa
21.02. - 24.02.
2019
Telinevoimistelun MC Melbourne
Melbourne, Australia
23.02. - 23.02.
2019
NTV EM-näyttö
Kuortaneen urheiluopisto, Kuortane, Suomi
01.03. - 03.03.
2019
NTV maajoukkuelinjan omavalintaisten ja kilpalinjan luokkakilpailut
Suomi
08.03. - 10.03.
2019
NTV maajoukkuelinjan omavalintaisten ja kilpalinjan luokkakilpailut (EM-katsastus)
Suomi
14.03. - 17.03.
2019
Telinevoimistelun MC Baku
Baku, Azerbaidzan
15.03. - 17.03.
2019
NTV maajoukkuelinjan omavalintaisten ja kilpalinjan luokkakilpailut
Suomi
20.03. - 23.03.
2019
Telinevoimistelun MC Doha
Doha, Qatar
22.03. - 24.03.
2019
NTV maajoukkuelinjan omavalintaisten ja kilpalinjan luokkakilpailut (EM-katsastus)
Suomi
29.03. - 31.03.
2019
NTV maajoukkuelinjan omavalintaisten ja kilpalinjan luokkakilpailut
Suomi
05.04. - 07.04.
2019
NTV maajoukkuelinjan omavalintaisten ja kilpalinjan luokkakilpailut
Suomi
08.04. - 14.04.
2019
Telinevoimistelun EM-kilpailut; naiset ja miehet
Szczecin, Puola
12.04. - 14.04.
2019
NTV maajoukkuelinjan omavalintaisten ja kilpalinjan luokkakilpailut (JPM-katsastus)
Suomi
26.04. - 28.04.
2019
NTV maajoukkuelinjan omavalintaisten ja kilpalinjan luokkakilpailut (JPM-, JMM-, EYOF-katsastus ja JSM-karsinta)
Suomi
03.05. - 05.05.
2019
Telinevoimistelun Voimisteluliiton mestaruuskilpailut (MTV JunnuGym ja NTV JPM-, JMM-, EYOF-, UNIV-katsastus)
Suomi
10.05. - 12.05.
2019
NTV maajoukkuelinjan omavalintaisten ja kilpalinjan luokkakilpailut
Suomi
17.05. - 19.05.
2019
Telinevoimistelun JPM-kilpailut; tytöt ja nuoret
Ruotsi
17.05. - 19.05.
2019
NTV maajoukkuelinjan omavalintaisten ja kilpalinjan luokkakilpailut
Suomi
19.05. - 21.05.
2019
Telinevoimistelun CC Zhaoqing
Zhaoqing, Kiina
23.05. - 26.05.
2019
Telinevoimistelun CC Osijek
Osijek, Kroatia
24.05. - 26.05.
2019
Pyrkivä Gymnastics + Turun UrheiluliittoVoimistelun SM-kilpailut
Kupittaan palloiluhalli, Turku
30.05. - 02.06.
2019
Telinevoimistelun CC Koper
Koper, Slovenia
06.06. - 09.06.
2019
Voimistelupäivät (MTV JunnuGym)
Espoo, Suomi
24.06. - 01.07.
2019
European Games
Minsk, Valko-Venäjä
27.06. - 30.06.
2019
Telinevoimistelun JMM-kilpailut; tytöt ja nuoret
Györ, Unkari
05.07. - 15.07.
2019
Universiaadit
Napoli, Italia
20.07. - 28.07.
2019
European Youth Olympic Festival, EYOF
Baku, Azerbaidzan
06.09. - 08.09.
2019
Telinevoimistelun CC Szombathely
Szombathely, Unkari
14.09. - 15.09.
2019
Telinevoimistelun CC Pariisi
Pariisi, Ranska
19.09. - 22.09.
2019
Telinevoimistelun CC Guimaraes
Guimaraes, Portugali
04.10. - 06.10.
2019
NTV maajoukkuelinjan pakollisten ja kilpalinjan luokkakilpailut
Suomi
04.10. - 13.10.
2019
Telinevoimistelun MM-kilpailut; naiset ja miehet
Stuttgart, Saksa
11.10. - 13.10.
2019
NTV maajoukkuelinjan pakollisten ja kilpalinjan luokkakilpailut
Suomi
18.10. - 20.10.
2019
NTV maajoukkuelinjan pakollisten ja kilpalinjan luokkakilpailut
Suomi
25.10. - 27.10.
2019
NTV maajoukkuelinjan pakollisten ja kilpalinjan luokkakilpailut
Suomi
01.11. - 03.11.
2019
NTV naisten ja tyttöjen JunnuGym ja joukkue-SM-kilpailut
Suomi
21.11. - 24.11.
2019
Telinevoimistelun MC Cottbus
Cottbus, Saksa
13.02. - 16.02.
2020
Telinevoimistelun MC Melbourne
Melbourne, Australia
12.03. - 15.03.
2020
Telinevoimistelun MC Baku
Baku, Azerbaidzan
25.03. - 28.03.
2020
Telinevoimistelun MC Doha
Doha, Qatar