Tulevat kilpailut

PvmSeuraKilpailu
23.05. - 26.05.
2019
Telinevoimistelun CC Osijek
Osijek, Kroatia
24.05. - 26.05.
2019
Pyrkivä Gymnastics + Turun UrheiluliittoVoimistelun SM-kilpailut 24.-26.5.2019 Turku
Kupittaan palloiluhalli, Turku
30.05. - 02.06.
2019
Telinevoimistelun CC Koper
Koper, Slovenia
06.06. - 09.06.
2019
EsTT+OVOVoimistelupäivät 6.-9.6.2019
06.06. - 09.06.
2019
Voimistelupäivät (MTV JunnuGym)
Espoo, Suomi
24.06. - 01.07.
2019
European Games
Minsk, Valko-Venäjä
27.06. - 30.06.
2019
Telinevoimistelun JMM-kilpailut; tytöt ja nuoret
Györ, Unkari
03.07. - 07.07.
2019
Universiaadit
Napoli, Italia
20.07. - 28.07.
2019
European Youth Olympic Festival, EYOF
Baku, Azerbaidzan
10.08. - 10.08.
2019
NTV MM-näyttö
Tampere, Suomi
17.08. - 17.08.
2019
NTV MM-näyttö
Helsinki, Suomi
30.08. - 01.09.
2019
Telinevoimistelun maailmancup CC Mersin
Mersin, Turkki
31.08. - 31.08.
2019
NTV MM-näyttö
Turku, Suomi
06.09. - 08.09.
2019
Telinevoimistelun CC Szombathely
Szombathely, Unkari
14.09. - 15.09.
2019
Telinevoimistelun CC Pariisi
Pariisi, Ranska
19.09. - 22.09.
2019
Telinevoimistelun CC Guimaraes
Guimaraes, Portugali
28.09. - 29.09.
2019
Voimisteluklubi LohjaNTV kilpalinjan B-G luokkakilpailut
Lohja, Suomi
04.10. - 13.10.
2019
Telinevoimistelun MM-kilpailut; naiset ja miehet
Stuttgart, Saksa
04.10. - 06.10.
2019
Voimisteluseura Keski-Uusimaa ryNTV maajoukkuelinjan 1.-3.lk ja kilpalinjan luokkakilpailut
Tuusula Veskula ja Miksula, Tuusula, Suomi
05.10. - 06.10.
2019
Joensuun Katajan voimisteluNTV kilpalinjan B-D luokkakilpailut
Joensuu, Suomi
05.10. - 06.10.
2019
IF DrottNTV kilpalinjan B-G ja MTV luokkakilpailut
Pietarsaari, Suomi
11.10. - 13.10.
2019
Fliku -82 ryNTV maajoukkuelinjan 1.-3.lk ja kilpalinjan luokkakilpailut
Liikuntamylly, Helsinki, Suomi
12.10. - 13.10.
2019
Taipumattomat ryNTV kilpalinjan B-G luokkakilpailut sekä Stara
Rovaniemi
12.10. - 13.10.
2019
Kuopion Reippaan VoimistelijatNTV kilpalinjan B-G luokkakilpailut
Kuopio, Suomi
18.10. - 20.10.
2019
Tampereen VoimistelijatNTV maajoukkuelinjan 1.-3.lk ja kilpalinjan luokkakilpailut ja MTV JunnuGym
Tampere, Suomi
19.10. - 20.10.
2019
Ylivieskan voimistelu ja liikunta ryNTV kilpalinjan B-G ja MTV 1.-3.lk luokkakilpailut
Ylivieska, Suomi
25.10. - 27.10.
2019
Tampereen Sisu ryNTV maajoukkuelinjan 1.-3.lk ja kilpalinjan luokkakilpailut ja MTV JunnuGym
Suomi
26.10. - 27.10.
2019
Kyrön Voima VoimistelujaostoNTV kilpalinjan B-G luokkakilpailut
Isokyrö, Suomi
01.11. - 03.11.
2019
Pyrkivä Gymnastics ryNTV naisten ja tyttöjen JunnuGym ja joukkue-SM-kilpailut
Liikuntakeskus Alfa, Turku, Suomi
09.11. - 09.11.
2019
Kalajoen Voimistelijat RyNTV kilpalinjan B-G luokkakilpailut
Kalajoki, Suomi
21.11. - 24.11.
2019
Telinevoimistelun MC Cottbus
Cottbus, Saksa
13.02. - 16.02.
2020
Telinevoimistelun MC Melbourne
Melbourne, Australia
12.03. - 15.03.
2020
Telinevoimistelun MC Baku
Baku, Azerbaidzan
25.03. - 28.03.
2020
Telinevoimistelun MC Doha
Doha, Qatar