Tulevat kilpailut

PvmSeuraKilpailu
24.05. - 26.05.
2019
Yhteiset SM-kilpailut; joukkuevoimistelu 12-14 SM, 14-16 SM, yli 16 SM
Turku
24.05. - 26.05.
2019
Lahjan TytötVoimistelun SM-kilpailut 24-26.5.2019, Turku
Kupittaan urheiluhalli, Turku, Suomi
25.05. - 25.05.
2019
Rantaperkiön IskuIsku Stara ja JV 8-10
06.06. - 09.06.
2019
EsTT+OVOVoimistelupäivät 6.-9.6.2019
07.06. - 09.06.
2019
Voimistelupäivät; joukkuevoimistelu 12-14 kilpasarja Voimisteluliiton mestaruuskilpailut, 8-10-vuotiaat
Espoo
29.06. - 30.06.
2019
Suomen VoimisteluliittoKisapalvelu TESTI
20.10. - 20.10.
2019
Haukiputaan Heitto voimistelujaostoJoukkuevoimistelun välinesarjojen Cup
Kastelli monitoimitalo, Oulu
26.10. - 27.10.
2019
Lahjan TytötJoukkuevoimistelun välinesarjojen Cailap Cup
Kupittaan urheiluhalli tai palloiluhalli, Turku
26.10. - 27.10.
2019
Voimistelu-ja Urheiluseura Elise ry.Elise Cup
Töölön kisahalli, Helsinki
27.10. - 27.10.
2019
Suomen VoimisteluliittoKolmen lajin kilpailut
Kauppi Sports Center, Tampere, Suomi
27.10. - 27.10.
2019
Tapiolan Voimistelijat ryJoukkuevoimistelun välinesarjojen Cup
Espoo, Suomi
02.11. - 03.11.
2019
Pakilan Voimistelijat PNV ryJoukkuevoimistelun välinesarjojen Cup
Kisahalli, Helsinki
02.11. - 03.11.
2019
Tampereen Työväen Naisvoimistelijat ryJoukkuevoimistelun välinesarjojen Cup
Kauppi Sports Center / Hervannan vapaa-aikakeskus, Tampere
09.11. - 09.11.
2019
Kemin IntoJoukkuevoimistelun välinesarjojen Cup
Tervahalli liikuntasali, Kemi
09.11. - 09.11.
2019
Nokian VoimisteluseuraJoukkuevoimistelun välinesarjojen Cup
Nokian palloiluhalli, Nokia
09.11. - 10.11.
2019
Keravan VoimistelijatJoukkuevoimistelun välinesarjojen Cup
Kerava
09.11. - 09.11.
2019
Turun NaisvoimistelijatJoukkuevoimistelun välinesarjojen Cup
Turku, Suomi
10.11. - 10.11.
2019
Haka Gym ryJoukkuevoimistelun välinesarjojen Cup
Urheilutalo, Apiankatu 7, Valkeakoski
16.11. - 16.11.
2019
Olarin VoimistelijatJoukkuevoimistelun välinesarjojen Cup
Opinmäen liikuntahalli, Espoo
16.11. - 17.11.
2019
Turun Jyry ryJoukkuevoimistelun välinesarjojen Cup
Kupittaan urheiluhalli, Turku
16.11. - 17.11.
2019
Hyvinkään Voimistelu ja LiikuntaJoukkuevoimistelun välinesarjojen Cup
Martin halli, Hyvinkää
23.11. - 24.11.
2019
Vantaan VoimisteluseuraJoukkuevoimistelun välinesarjojen Cup
Energia-areena, Vantaa
23.11. - 23.11.
2019
Tampereen VoimistelijatJoukkuevoimistelun välinesarjojen Cup
Tesoman palloiluhalli/Vuorestalo/Hervannan vapaa-aikakeskus, Tampere
24.11. - 24.11.
2019
TVS IllusionJoukkuevoimistelun välinesarjojen Cup
Vaajakosken liikuntahalli/Monitoimitalo, Jyväskylä
30.11. - 01.12.
2019
Seinäjoen VoimistelijatJoukkuevoimistelun välinemestaruuskilpailut
Seinäjoen Uimahalli- Urheilutalo, Seinäjoki
14.12. - 14.12.
2019
Stara -aluetapahtuma & JV 8-10 kilpailu, Sydän-Suomi