Kisapalvelu

RV nuorten ja naisten yksilöiden SM- kilpailu ja nuorten EM-karsinta-2, SC Vantaa CUP sekä STARA

Rytminen voimistelu / Naisten yksilöt, 4-ottelu

Kilpailijat:
Luokka on tilassa: Valmis. Osallistujat esitetään tulosjärjestyksessä.

Tulosjoukot:

4-OtteluVannePalloKeilatNauha
#Kilpailija/SeuraVannePalloKeilatNauhaYhteensä
1 Gergalo Rebecca 16.350 17.050 16.350 16.250 66.000
OVO
Väh. -- Väh. -- Väh. -- Väh. --
2 Tikkanen Jouki 16.550 17.350 17.250 14.500 65.650
ReRa
Väh. 0.05 Väh. -- Väh. -- Väh. --
3 Rif Inessa 14.750 13.500 12.500 11.800 52.550
SVSEspoo
Väh. -- Väh. -- Väh. -- Väh. --
4 Kolomainen Alesia 13.700 13.800 12.250 11.700 51.450
OVO
Väh. -- Väh. -- Väh. -- Väh. --
5 Ora Inka 11.700 11.000 12.250 9.150 44.100
Elise
Väh. -- Väh. -- Väh. -- Väh. --
6 Pulkkinen Johanna 12.350 10.500 11.050 9.450 43.350
OVO
Väh. -- Väh. -- Väh. -- Väh. --
7 Paasirova Viivi 8.700 9.500 11.400 8.600 38.200
SVSVantaa
Väh. 0.05 Väh. -- Väh. -- Väh. --
8 Laine Julia 8.600 8.250 9.950 8.950 35.750
TNV
Väh. 0.30 Väh. 0.60 Väh. -- Väh. --
9 Kanniainen Oona 8.900 6.400 7.200 5.200 27.700
Elise
Väh. -- Väh. -- Väh. -- Väh. --
10 Tanner Tessa 7.700 6.550 8.800 2.850 25.900
TLS
Väh. -- Väh. -- Väh. -- Väh. 0.30
11 Kvick Meri 7.750 5.650 5.850 5.850 25.100
JyVo-79
Väh. -- Väh. -- Väh. -- Väh. --
12 Emelianov Sofia 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000
Elise
Väh. -- Väh. -- Väh. -- Väh. --

Tuomaristot

Vanne / Naiset / vanne
D1Mavrakis Alexandra
D2Korotkova Natalia
D3 Saila
D4Halonen Anna
E1Petukhova Irina
E2Ansio Sanna-Maija
E3Evchina Svetlana
E4Kankainen Taru
E5Ridal Nadja
E6Yushina Irina
Pallo / Naiset / pallo
D1Mavrakis Alexandra
D2Korotkova Natalia
D3Karhu Minna
D4Vikkula Johanna
E1Ritokoski Iida
E2Ahonen Silja
E3Koskinen Mira
E4Ahonen Nina
E5Smolander Selma
E6Soidla Ege
Keilat / Naiset / keilat
D1 Saila
D2Karhu Minna
D3Halonen Anna
D4Petukhova Irina
E1Ritokoski Iida
E2Ahonen Silja
E3Koskinen Mira
E4Smolander Selma
E5Ahonen Nina
E6Soidla Ege
Nauha / Naiset / nauha
D1 Saila
D2Karhu Minna
D3Mavrakis Alexandra
D4Korotkova Natalia
E1Vikkula Johanna
E2Kankainen Taru
E3Yushina Irina
E4Ansio Sanna-Maija
E5Evchina Svetlana
E6Ridal Nadja