Tulevat kilpailut:Lajeittain

PvmLajiSeuraKilpailu
30.09. - 01.10.
2017
RV, STARASuomalainen Voimisteluseura Espoo (SVS-Espoo)RV Ikäkausikilpailut: Joukkueet, duot/triot ja nuorten yksilöt sekä Stara
Opinmäen liikuntahalli, Espoo
07.10. - 08.10.
2017
RV, STARATurun Liikuntaseura ry.TLS - CUP ja TLS - Stara
Kupittaan urheiluhalli, Turku
21.10. - 22.10.
2017
RV, STARACOCO Sport ryRV Luokkakilpailut 1: Yksilöiden luokat 2 ja 5, joukkueiden kaikki luokat, Stara
Kupittaan urheiluhalli, Turku
28.10. - 29.10.
2017
RVElise HelsinkiElise Cup, Rytminen voimistelu
Helsinki
29.10. - 29.10.
2017
JV, KA, RVSuomen VoimisteluliittoKolmen lajin kilpailut
Tampere, Tampere
29.10. - 29.10.
2017
JV, RV, STARAElise HelsinkiJoukkuevoimistelun välinesarjojen Elise Cup
Helsinki
04.11. - 05.11.
2017
RVImatran Voimistelijat ryRV Luokkakilpailut 2 (Yksilöiden luokat 1, 4, JM ja M)
Imatran urheilutalo, Imatra
11.11. - 11.11.
2017
RVOlarin VoimistelijatRV nuorten SM -karsintakilpailu
OVO Training Center, Espoo
11.11. - 12.11.
2017
RV, STARAVoimistelu- ja Urheiluseura Elise - JärvenpääElise - J - Cup ja Stara
Järvenpää, Järvenpään Liikuntahalli, Seutulantie 17, 04410 Järvenpää
12.11. - 12.11.
2017
RVOlarin VoimistelijatOTC Cup
OVO Training Center, Espoo
25.11. - 26.11.
2017
RV, STARATurun Liikuntaseura ry.Rytmisen voimistelun SM - kilpailut (nuorten yksilöt, naisten joukkue) ja pre-nuorten joukkuekilpailu. TLS Cup 2: Duot/triot, yksilöt 10-12v. ja Stara
Kupittaan urheiluhalli, Turku
02.12. - 03.12.
2017
RV, STARAVoimistelu- ja urheiluseura Elise - Vantaa ryRV Luokkakilpailut 3, Yksilöiden luokat 3,6 ja Stara sekä Duo/Trio - kilpailu
Monitoimikeskus Lumo, Vantaa
16.12. - 17.12.
2017
RV, STARAPalokan Ilo, voimistelu ja liikunta ryRV Välinekilpailut ja duot/triot – kilpailu
Vaajakosken liikuntahalli tai monitoimitalo, Vaajakoski
03.02. - 04.02.
2018
RVRV Ikäkausikilpailut ja PM-karsinta
02.03. - 04.03.
2018
RVRytmisen voimistelun Pohjoismaiden mestaruuskilpailut
Norja
17.03. - 18.03.
2018
RVRV Luokkakilpailut 1 (Yksilö
Suomi
07.04. - 08.04.
2018
RVRV SM-karsinta (nuorten ja naiste
14.04. - 15.04.
2018
RV, STARARV Luokkakilpailut 2 (Yksilöiden luokat 3,6 ja Duo/Trio - kilpailu sekä Stara)
21.04. - 22.04.
2018
RVRytmisen voimistelun SM - kilpailut (nuorten ja naisten yksilöt, samalla EM-karsinta 2)
05.05. - 06.05.
2018
RVRV Luokkakilpailut 3 (Yksilöiden luokat 2 ja 5 sekä joukkueiden kaikki luokat)
26.05. - 27.05.
2018
RV, STARARV Välinekilpailut ja duot/triot – kilpailu sekä Stara
01.06. - 03.06.
2018
RVRytmisen voimistelun EM - kilpailut
Valladolid, Espanja
29.09. - 30.09.
2018
RVRV Ikäkausikilpailut: Joukkueet, duot/triot ja Stara
01.10. - 12.10.
2018
MTV, NTV, RVNuorten olympialaiset
Buenos Aires, Argentiina
20.10. - 21.10.
2018
RVRV Luokkakilpailut 1 (Yksilöiden luokat 2 ja 5 sekä joukkueiden kaikki luokat)
03.11. - 04.11.
2018
RVRV Luokkakilpailut 2 (Yksilöiden luokat 1, 4, JM ja M)
24.11. - 25.11.
2018
RVJoukkueiden SM-kilpailu (nuoret ja naiset), pre-nuorten joukkuekilpailu sekä duo/trio -kilpailu
01.12. - 02.12.
2018
RVRV Luokkakilpailut 3 (Yksilöiden luokat 3,6 ja Duo/Trio - kilpailu sekä Stara)
08.12. - 09.12.
2018
RVRV Välinekilpailut ja duot/triot – kilpailu (vaihtoehtoinen ajankohta 15.-16.12.)
15.12. - 16.12.
2018
RVRV Välinekilpailut ja duot/triot – kilpailu (vaihtoehtoinen ajankohta 8.-9.12.)
10.05. - 12.05.
2019
RVRytmisen voimistelun EM - kilpailut