Päättyneet kilpailut

PvmSeuraKilpailu
08.05. - 10.05.
2015
EsTT+OVO8 Lajin SM 2015
Tapiola, Espoo
05.06. - 07.06.
2015
Tampereen VoimistelijatVoimistelupäivät
Tampere
04.10. - 04.10.
2015
Tampereen VoimistelijatTrampoliinivoimistelun luokkakilpailut
Ikurin Liikuntahalli, Tampere
31.10. - 01.11.
2015
Voimisteluseura BounCe Espoo ryTrampoliinivoimistelun luokkakilpailut
Ruusutorpan koulu, Espoo
27.02. - 28.02.
2016
Tampereen VoimistelijatTrampoliinivoimistelun luokkakilpailut
Ikurin liikuntahalli, Tampere
09.04. - 09.04.
2016
Voimisteluseura BounCe Espoo ryTrampoliinivoimistelun luokkakilpailut (TRA, SYNKRO)
Ruusutorpan koulu, Espoo
24.04. - 24.04.
2016
Tampereen VoimistelijatTrampoliinivoimistelun SM-kilpailut ja luokkakilpailu (TRA, SYNKRO)
Ikurin Liikuntahalli, Tampere
10.06. - 12.06.
2016
EsTT+OVOVoimistelupäivät 2016
Espoo, Suomi
02.10. - 02.10.
2016
Tampereen VoimistelijatTrampoliinivoimistelun luokkakilpailut
Ikuri, Tampere
05.11. - 05.11.
2016
Voimisteluseura BounCe Espoo ryTrampoliinivoimistelun luokkakilpailut
Ruusutorpan koulu, Espoo
13.11. - 13.11.
2016
Voimisteluseura Helsinki VSH ry.Trampoliinivoimistelun luokkakilpailut
Helsinki
26.11. - 27.11.
2016
Luokkakilpailut
25.03. - 26.03.
2017
Luokkakilpailut
01.04. - 01.04.
2017
Voimisteluseura BounCe Espoo ryLuokkakilpailut
14.04. - 14.04.
2017
Voimisteluseura BounCe Espoo ryTrampoliinin luokkakilpailut
Kutojantie 4, Espoo
15.04. - 15.04.
2017
Scandinavian Open
Tanska
23.04. - 23.04.
2017
Tampereen VoimistelijatLuokkakilpailut
12.05. - 14.05.
2017
Jyväskylän Voimistelijat-79Voimistelun SM-kilpailut
Hipposhalli ja Monitoimitalo, Jyväskylä
13.05. - 14.05.
2017
Voimistelun SM-kilpailut
Jyväskylä
25.05. - 28.05.
2017
Frivolten Cup
Ruotsi
09.06. - 11.06.
2017
Jyväskylän Voimistelijat-79Voimistelupäivät
Jyväskylä
11.06. - 13.06.
2017
Voimistelupäivät
Jyväskylä
29.09. - 30.09.
2017
Loule Cup
Portugal
30.09. - 30.09.
2017
TRA Luokkakilpailu 1 luokka ja DMT
06.10. - 08.10.
2017
International Competition “Ciudad de Valladolid” 2017
Espanja
28.10. - 28.10.
2017
Tampereen VoimistelijatTRA + DMT luokkakilpailu
Tampere
04.11. - 04.11.
2017
Voimisteluseura BounCe Espoo ryTRA Luokkakilpailut
Espoo
11.11. - 12.11.
2017
Leiri
16.11. - 19.11.
2017
World Age Group Competition
26.11. - 26.11.
2017
Voimisteluseura BounCe Espoo ryTRA Luokkakilpailut
Kutojantie 4, Espoo
03.03. - 04.03.
2018
Tampereen VoimistelijatDMT luokkakilpailu
Sammon keskuslukio, Tampere
03.03. - 04.03.
2018
Tampereen VoimistelijatTrampoliinin luokkakilpailut
Sammon Keskuslukio, Tampere
10.03. - 10.03.
2018
Voimisteluseura Helsinki VSH ry.VSH:n Jekku-Veikon trampoliini ja DMT kilpailu
Liikuntamylly, Helsinki, Suomi
24.03. - 25.03.
2018
Voimisteluseura BounCe Espoo rySM 2018 + luokkakisa 1-3 lk.
Bouncen halli, Espoo
09.04. - 15.04.
2018
TRA EM-kilpailut
14.04. - 14.04.
2018
Voimisteluseura BounCe Espoo ryBouncen harraste- ja luokkakisa 14.4.2018
Bouncen halli, Espoo
07.06. - 10.06.
2018
Suomi Gymnaestrada TRA Voimistelupäivät:
07.06. - 10.06.
2018
Lahjan TytötSuomi Gymnaestrada Voimistelupäivät
Urheiluhalli, Turku