Päättyneet kilpailut

PvmSeuraKilpailu
07.03. - 07.03.
2015
Voimisteluklubi LohjaVoimistelu Asema
Länsi-Louhenkatu 31, 08100 LOHJA, Lohja
08.03. - 08.03.
2015
Voimisteluseura Helsinki VSH ry.Voimistelu Asema
Helsinki, Helsinki
15.03. - 15.03.
2015
Jyväskylän Naisvoimistelijat ryVoimistelu Asema
Vaajakosken liikuntahalli, Vaajakoski
28.03. - 28.03.
2015
Huittisten Voimistelu ja LiikuntaHappy Games, Alueellinen Voimistelu Asema
Huittinen
28.03. - 29.03.
2015
Oulun Pyrintö voimistelujaostoNTV maajoukkue- ja kilpalinjan luokkakilpailut
Oulu
11.04. - 12.04.
2015
Nokian VoimisteluseuraAlueellinen Voimistelu Asema, Sydän-Suomi
Hervannan Vapaa-aikakeskus, Tampere
11.04. - 11.04.
2015
Mikkelin Kilpa-VeikotAlueellinen Voimistelu Asema, Savo-Karjala
Mikkeli, Mikkeli
12.04. - 12.04.
2015
Lahjan TytötAlueellinen Voimistelu Asema, Länsi-Suomi
Kupittaan Urheiluhalli, Turku
12.04. - 12.04.
2015
Jakobstads GymnastikföreningAlueellinen Voimistelu Asema, Pohjanmaa
Runeberginsali, Länsiväylä 1, 68630 Pietarsaari, Pietarsaari
18.04. - 18.04.
2015
Mäntsälän Voimistelijat ryAlueellinen Voimistelu Asema, Etelä-Suomi
Mäntsälän monitoimitalo, Mäntsälä
18.04. - 19.04.
2015
Tampereen Sisu ryNTV maajoukkue- ja kilpalinjan luokkakilpailut sekä poikien JunnuGym osakilpailu 1/7 ja nuorten PM-karsinta, telinevoimistelun asemakilpailu
Tampere
25.04. - 25.04.
2015
Kellon Työväen Urheilijat / voimistelujaostoAlueellinen Voimistelu Asema, Pohjois-Suomi
Haukipudas
02.05. - 02.05.
2015
Jyväskylän Voimistelijat-79Voimistelu Asema
Vaajakosken liikuntahalli, Jyväskylä
09.05. - 09.05.
2015
Jämsänkosken NaisvoimistelijatVoimistelu Asema
Järvenpään liikuntahalli, Seutulantie 17, 04430 Järvenpää, Järvenpää
05.06. - 07.06.
2015
Tampereen VoimistelijatVoimistelupäivät
Tampere
03.10. - 04.10.
2015
Taipumattomat ryNTV kilpalinjan ja MTV luokkakilpailut
Rovaniemi, Rovaniemi
03.10. - 03.10.
2015
Lappeenrannan VoimistelijatVoimistelun Stara-tapahtuma
Kahilanniemen telinevoimistelusali, Lappeenranta, Suomi
04.10. - 04.10.
2015
Grankulla gymnastikföreningVoimistelun Stara-tapahtuma
Kauniaisten palloiluhalli, Kauniainen, Suomi
04.10. - 04.10.
2015
Alppilan SalamatVoimistelun Stara-tapahtuma
Töölön kisahalli, Helsinki, Suomi
17.10. - 18.10.
2015
Olarin VoimistelijatRytmisen voimistelun luokkakilpailut: luokat 2, 4, 6 + joukkueet, Stara - tapahtuma (entinen Voimistelu Asema)
Tapiolan Urheiluhalli, Espoo
17.10. - 18.10.
2015
Oulun Pyrintö voimistelujaostoNTV kilpalinjan ja MTV luokkakilpailut
Oulu, Oulu
24.10. - 24.10.
2015
Tampereen VoimistelijatVoimistelu Stara-tapahtuma
Ikurin liikuntahalli, Tampere, Suomi
08.11. - 08.11.
2015
Vantaan VoimisteluseuraStara-aluetapahtuma, Etelä-Suomi
Lumo, Vantaa, Suomi
08.11. - 08.11.
2015
Turun Liikuntaseura ry.Stara-aluetapahtuma, Länsi-Suomi
Kupittaan Urheiluhalli, Turku
14.11. - 14.11.
2015
Turun Pyrkivä voimistelujaostoTelinevoimistelun Stara-tapahtuma
Liikuntakeskus Alfa, Turku, Suomi
21.11. - 22.11.
2015
Turun NaisvoimistelijatRytmisen voimistelun SM-kilpailut: nuorten yksilöt ja naisten joukkueet sekä pre-nuorten joukkueiden kilpailu
Turku
22.11. - 22.11.
2015
Pakilan Voimistelijat PNV ryVoimistelun Stara-tapahtuma
Pirkkolan urheilupuiston liikuntahalli, Helsinki, Suomi
28.11. - 28.11.
2015
Jalasjärven Naisvoimistelijat ry.Stara-aluetapahtuma, Pohjanmaa
Jalasjärvi
28.11. - 28.11.
2015
Savonlinnan Voimistelu ja LiikuntaStara-aluetapahtuma, Savo-Karjala
OKL-halli, Savonlinna
28.11. - 29.11.
2015
Jyväskylän Voimistelijat-79Rytmisen voimistelun luokkakilpailut: luokat 1, 3, 5, JM, M ja Stara - tapahtuma
Vaajakosken liikuntahalli, Vaajakoski
05.12. - 05.12.
2015
Keminmaan NaisvoimistelijatStara-aluetapahtuma, Pohjois-Suomi
Keminmaa
05.12. - 05.12.
2015
Sport Club VantaaVoimistelun Stara-tapahtuma
Lumon monitoimitalo, Vantaa, Suomi
05.12. - 05.12.
2015
Tampereen VoimistelijatJoukkuevoimistelun pilottikilpailu 8-10-vuotiaille ja Stara-tapahtuma
Hervannan vapaa-aikakeskus, Tampere, Suomi
12.12. - 12.12.
2015
Tanssi- ja Voimisteluseura IllusionStara-aluetapahtuma, Sydän-Suomi
Vaajakoski
12.12. - 12.12.
2015
Turun Urheiluliitto ry, voimistelu ja liikuntajaostoVoimistelun Stara-tapahtuma
Paavo-halli, Turku, Suomi
12.12. - 12.12.
2015
Jämsänkosken NaisvoimistelijatTaikapuun Stara-tapahtuma
Järvenpään liikuntahalli, Järvenpää, Suomi
13.12. - 13.12.
2015
Voimistelu- ja Urheiluseura Elise - JärvenpääRytmisen voimistelun välinekilpailut, Duot/Triot, Stara-tapahtuma
Järvenpään lukio, Järvenpää
30.01. - 30.01.
2016
Rekolan RaikasHelmi-Stara tapahtuma
Lumon monitoimitalo, Vantaa, Suomi
30.01. - 30.01.
2016
Imatran Liikuntaseura ryStara-tapahtuma
Imatran urheilutalo, Imatra, Suomi
27.02. - 27.02.
2016
Tampereen Sisu ryTampereen Sisu - Stara-tapahtuma
12.03. - 12.03.
2016
Turun Pyrkivä voimistelujaostoTelinevoimistelun Stara-tapahtuma
Liikuntakeskus Alfa, Turku
12.03. - 12.03.
2016
Lappeenrannan VoimistelijatStara-Lappeenranta
Kahilanniemen liikuntahalli, Lappeenranta, Suomi
12.03. - 13.03.
2016
Voimisteluseura Keski-Uusimaa ryNTV maajoukkue- ja kilpalinjan luokkakilpailut
Tuusula
12.03. - 13.03.
2016
Mäntsälän Voimistelijat ryMustan Kissan Cup
Mäntsälän monitoimitalo, Mäntsälä
12.03. - 12.03.
2016
Oulun Pyrintö voimistelujaostoNTV maajoukkue- ja kilpalinjan sekä MTV luokkakilpailut
Oulu
13.03. - 13.03.
2016
Voimisteluklubi LohjaVoimisteluklubi Lohjan Voimistelun STARA
Lohja
19.03. - 19.03.
2016
Liikuntaseura Pori ryLänsi-Suomen Happy Games Stara -tapahtuma
Porin Urheilutalo, Pori
20.03. - 20.03.
2016
Joensuun Voimistelu ja LiikuntaNTV kilpalinjan B-D luokkakilpailut
Joensuun Urheilutalo, Joensuu
20.03. - 20.03.
2016
Turun Urheiluliitto ry, voimistelu ja liikuntajaostoLasten Sunborn cup ja Sunborn Stara
Salohalli, Salo
02.04. - 03.04.
2016
Voimistelu-ja Urheiluseura Elise ry.JV aluekilpailut Etelä-Suomi
Töölön kisahalli
03.04. - 03.04.
2016
Jyväskylän Naisvoimistelijat ryHopeaharppaus-Stara
Vaajakosken liikuntahalli
08.04. - 10.04.
2016
Tampereen VoimistelijatTelinevoimistelun sr/jr SM-kilpailut (NTV 1.PM-, 1.EM- ja 1.Gymnasiadi- sekä MTV EM- ja PM kats. Sr/Jr) sekä NTV mj- ja kilpalinjan luokkakilpailut
Tampere
10.04. - 10.04.
2016
Turun NaisvoimistelijatStara -aluetapahtuma, Länsi-Suomi
Kupittaan Urheiluhalli, Turku, Suomi
16.04. - 16.04.
2016
Pakilan Voimistelijat PNV ryStara-aluetapahtuma Etelä-Suomi
Trio Sport Center Tikkurila, Vantaa
16.04. - 17.04.
2016
Taipumattomat ryPoleStar Games
Rovaniemi
17.04. - 17.04.
2016
Lapuan Naisvoimistelijat ryStara-aluetapahtuma ja joukkuevoimistelun 8-10-vuotiaiden kilpailu, Pohjanmaa
Lapuan urheilutalo, Lapua
17.04. - 17.04.
2016
Jyväskylän Naisvoimistelijat rySTARA – aluetapahtuma ja Joukkuevoimistelun 8-10v. sarja, Sydän-Suomi
Jyväskylän Monitoimitalo, Jyväskylä
17.04. - 17.04.
2016
Mäntyharjun Virkistys, Voimistelu- ja tanssijaostoStara-aluetapahtuma ja joukkuevoimistelun 8-10-vuotiaiden kilpailu, Savo-Karjala
Mäntyharju
23.04. - 23.04.
2016
Kajaani GymnasticsStara-aluetapahtuma ja joukkuevoimistelun 8-10-vuotiaiden kilpailu, Pohjois-Suomi
Kajaanihalli, Kajaani, Suomi
07.05. - 08.05.
2016
Tampereen VoimistelijatRV nuorten ja naisten yksilöiden SM- kilpailu​
Tampereen messu- ja urheilukeskus, Tampere
20.05. - 22.05.
2016
Turun Pyrkivä + Turun UrheiluliittoNTV FinGym Turku 2016 (NTV 3.EM ja Gymnasiaadikats.) ja telinevoimistelun Stara-tapahtuma
21.05. - 21.05.
2016
Sport Club VantaaKevätLumo Stara-tapahtuma
21.05. - 22.05.
2016
Espoon Voimistelu- ja Liikuntayhdistys ESVOLI ryRV Luokkakilpailu: yksilöiden luokat 2,4,6 ja joukkueiden kaikki luokat ja Stara - tapahtuma
Opinmäen liikuntahalli, Espoo
28.05. - 29.05.
2016
Tampereen Sisu ryNTV maajoukkue- ja kilpalinjan luokkakilpailut sekä MTV JunnuGym 3
Ikurin liikuntahalli (Tesomankatu 33), Tampere
29.05. - 29.05.
2016
Tampereen VoimistelijatGazz Open 29.5.2016
Tampere
01.10. - 01.10.
2016
Alppilan SalamatStara-tapahtuma
Liikuntamylly, Helsinki, Suomi
01.10. - 02.10.
2016
Tampereen VoimistelijatRV Ikäkausikilpailut: Joukkueet ja Duo/Trio - sarjat
Hervannan vapaa-aikakeskus, Tampere
01.10. - 01.10.
2016
Voimisteluklubi LohjaStara-tapahtuma
Lohja, Suomi
07.10. - 07.10.
2016
Voimisteluseura Keski-Uusimaa ryStara-tapahtuma
VESKULA, Tuusula, Suomi
15.10. - 16.10.
2016
Suomalainen Voimisteluseura Vantaa (SVS-Vantaa)Luokkakilpailut RV
Lumon liikuntahalli, Vantaa, Suomi
22.10. - 23.10.
2016
Oulun Pyrintö voimistelujaostoNTV kilpalinjan luokkakilpailut sekä MTV JunnuGym 5 että telinevoimistelun Stara-tapahtuma
Linnanmaan liikuntahalli, Oulu
22.10. - 23.10.
2016
Voimistelu-ja Urheiluseura Elise ry.Elise Cup
Kampin liikuntahalli, Helsinki
29.10. - 30.10.
2016
Taipumattomat ryNTV kilpalinjan luokkakilpailut + Stara
Lapin Urheiluopisto, Rovaniemi
29.10. - 30.10.
2016
Lahjan TytötCailap Cup, Cailap KilpaCup, Cailap Stara
Kupittaan urheiluhalli, Turku
29.10. - 30.10.
2016
Tampereen Sisu ryMTV JunnuGym 6
Ikurin liikuntahalli, Tampere
05.11. - 05.11.
2016
Tampereen VoimistelijatLuokkakilpailut: 1.-2. lk ja Stara
Ikurin Liikuntahalli, Tampere
06.11. - 06.11.
2016
Palokan Ilo, voimistelu ja liikunta ryStara-tapahtuma
Palokan koulu, Palokka, Suomi
06.11. - 06.11.
2016
Vantaan VoimisteluseuraVantaa Cup ja Stara-tapahtuma
Energia Areena, Vantaa
12.11. - 12.11.
2016
Tapanilan Erän VoimistelujaostoStara-aluetapahtuma ja JV 8-10v sarjan kilpailu, Etelä-Suomi
Monitoimikeskus Lumo, Vantaa, Suomi
13.11. - 13.11.
2016
Imatran Voimistelijat ryStara-tapahtuma + joukkuevoimistelun 8-10 sarjan kilpailu
Urheilutalo, Imatra
19.11. - 19.11.
2016
Pakilan Voimistelijat PNV ryPinkin Pantterin Stara
Pirkkolan urheiluhalli
19.11. - 20.11.
2016
Turun Pyrkivä voimistelujaostoNTV naisten ja tyttöjen JunnuGym ja Joukkue-SM-kilpailut
Liikuntakeskus Alfa, Turku
19.11. - 20.11.
2016
Hyvoli+JÄV+MÄVHJM Cup
Mäntsälän monitoimitalo, Mäntsälä
26.11. - 26.11.
2016
Kannelmäen Voimistelijat ryStara-tapahtuma
Kannelmäen peruskoulu, Helsinki, Suomi
27.11. - 27.11.
2016
Savonlinnan Voimistelu ja LiikuntaStara aluetapahtuma Savo-Karjala, NTV kilpalinjan B-luokka ja MTV luokkakilpailut 1 lk
OKL-halli, Savonlinna
03.12. - 03.12.
2016
Haukiputaan Heitto voimistelujaostoStara-aluetapahtuma + joukkuevoimistelun 8-10 sarjan kilpailu, Pohjois-Suomi
Jatulin liikuntakeskus, Haukipudas, Oulu
10.12. - 10.12.
2016
Liikuntaseura Vaasa-TytötStara-aluetapahtuma, Pohjanmaa
Vaasa
10.12. - 10.12.
2016
Rantaperkiön IskuStara-tapahtuma + joukkuevoimistelun 8-10 vuotiaiden kilpailu, Sydän-Suomi
Tampere
10.12. - 10.12.
2016
Sport Club VantaaTalvilumo, Stara-tapahtuma
Lumon monitoimitalo, Vantaa
10.12. - 11.12.
2016
Turun Liikuntaseura ry.RV Väline-, Duo/Trio-kilpailu, TLS-CUP ja TLS-STARA
Paavo-halli, Turku
10.12. - 10.12.
2016
Järvenpään Voimistelijat ryTaikapuun STARA
Järvenpään liikuntahalli, Järvenpää, Suomi
11.02. - 11.02.
2017
Imatran Liikuntaseura ryStara-tapahtuma
Imatran Urheilutalo, Imatra, Suomi
11.03. - 11.03.
2017
Vaasan Vasamattaret ryWasa Cup - Joukkuevoimistelu & tanssi
Botniahalli, Mustasaari, Suomi
11.03. - 12.03.
2017
Tampereen VoimistelijatTelinevoimistelun Voimisteluliiton mestaruuskilpailut sekä NTV ja MTV EM-katsastus
Ikurin liikuntahalli, Tampere
11.03. - 12.03.
2017
Mäntsälän Voimistelijat ryMustan Kissan Cup, Suomen Cup I, Juniori Cup I
Mäntsälä
12.03. - 12.03.
2017
Voimisteluklubi LohjaStara-tapahtuma
Lohja, Suomi
18.03. - 19.03.
2017
Tapanilan Erän VoimistelujaostoJoukkuevoimistelun Lovent Cup kilpailu
Vantaa
18.03. - 18.03.
2017
Tampereen VoimistelijatSM-karsinta, 1.-3. lk luokkakilpailut ja Stara
Ikurin Liikuntahalli, Tampere
18.03. - 19.03.
2017
Turun Urheiluliitto ry, voimistelu ja liikuntajaostoSunborn cup sekä Lasten Sunborn cup ja Sunborn Stara
Salo
18.03. - 18.03.
2017
Fitness idrottsförening r.f.Stara-tapahtuma
Pietarsaari, Suomi
19.03. - 19.03.
2017
Jyväskylän Naisvoimistelijat ryStara-tapahtuma
Vaajakosken liikuntahalli, Jyväskylä, Suomi
25.03. - 13.11.
2017
Turun Pyrkivä voimistelujaostoLänsi-Suomen alueellinen STARA- tapahtuma
Kupittaan Urheiluhalli, Turku
25.03. - 26.03.
2017
Joensuun Voimistelu ja LiikuntaNTV kilpalinjan B-D luokkakilpailut ja Stara
Joensuun urheilutalo, Joensuu
26.03. - 26.03.
2017
Turun Urheiluliitto ry, voimistelu ja liikuntajaostoStara-tapahtuma
Paavo-halli, Turku, Suomi
01.04. - 02.04.
2017
Oulun Pyrintö voimistelujaostoNTV maajoukkue-/kilpalinjan ja MTV luokkakilpailut sekä Stara
Linnanmaan liikuntahalli, Oulu
01.04. - 01.04.
2017
Kankaanpään VoimistelijatHappy Games STARA- tapahtuma ja Harrastesarja 12-14 v.
Kankaanpään Palloiluhalli, Kankaanpää
02.04. - 02.04.
2017
Alppilan SalamatStara-tapahtuma
Helsinki, Suomi
08.04. - 08.04.
2017
Rantaperkiön IskuStara-aluetapahtuma, Sydän-Suomi
Tampere, Tampere
08.04. - 09.04.
2017
Voimistelu-ja Urheiluseura Elise ry.Rytmisen voimistelun Luokkakilpailu 1 / Yksilöiden luokat 1, 4, JM ja M sekä Stara
Töölön Kisahalli, Helsinki
08.04. - 08.04.
2017
Tapiolan Voimistelijat ryStara-aluetapahtuma ja JV 8-10v sarja, Etelä-Suomi
Opinmäen koulu, Espoo
09.04. - 09.04.
2017
COCO Sport ryStara- aluetapahtuma, Länsi-Suomi
Kupittaan Urheiluhalli, Turku
09.04. - 09.04.
2017
Mäntyharjun Virkistys, Voimistelu- ja tanssijaostoStara -aluetapahtuma, Savo-Karjala
Mäntyharju
09.04. - 09.04.
2017
Nurmon Jymyn JumpparitStara-aluetapahtuma, Pohjanmaa
Seinäjoki
22.04. - 23.04.
2017
Hyvinkään Voimistelu ja LiikuntaHyvinkää Cup
Hyvinkää
22.04. - 23.04.
2017
Sport Club VantaaRytmisen voimistelun Luokkakilpailu 2 / Yksilöiden luokat 2 ja 5, joukkueiden kaikki luokat ja Stara.
Lumon monitoimitalo, Vantaa
23.04. - 23.04.
2017
Mäntyharjun Virkistys, Voimistelu- ja tanssijaostoValtakunnallinen Lumo-finaali
Konsertti- ja kongressitalo Mikaeli, Mikkeli
29.04. - 29.04.
2017
Taipumattomat ryNTV kilpa- ja maajoukkuelinjan luokkakilpailut
Rovaniemi
29.04. - 29.04.
2017
Keravan NaisvoimistelijatVappu-Stara
Killan koulu, Kerava, Suomi
29.04. - 29.04.
2017
Kannelmäen Voimistelijat ryStara-tapahtuma
Kannelmäen peruskoulu, Helsinki, Suomi
06.05. - 06.05.
2017
Vantaan VoimisteluseuraVivin tähtikisa; STARA ja TanVo
Myyrmäen urheilutalo, Vantaa, Suomi
06.05. - 07.05.
2017
Olarin VoimistelijatRytmisen voimistelun luokkakilpailu 3 (luokat 3,6 ja Stara sekä Duo/Trio - kilpailu)
Tapiolan Urheiluhalli/ Opinmäen liikuntahalli, Espoo
06.05. - 06.05.
2017
Kajaani GymnasticsStara-aluetapahtuma, Pohjois-Suomi
Kajaanihalli, Kajaani
06.05. - 07.05.
2017
Hyvoli+JÄV+MÄVHJM-Cup
Martin halli, Hyvinkää
07.05. - 07.05.
2017
Lappeenrannan NaisvoimistelijatStara-tapahtuma ja JV 8-10v sarja
Lappeenrannan urheilutalo, Lappeenranta, Suomi
13.05. - 13.05.
2017
Järvenpään Voimistelijat ryStara-tapahtuma
Järvenpää, Suomi
13.05. - 13.05.
2017
Lappfjärds GymnastikföreningFinlands Svenska Gymnastikförbunds truppmästerskap och jumpajippo
Kristiinankaupunki
20.05. - 21.05.
2017
Turun NaisvoimistelijatTNV Cup
Nunnavuoren palloiluhalli, Turku
20.05. - 21.05.
2017
Voimistelu- ja Urheiluseura Elise - JärvenpääRytmisen voimistelun välinekilpailut ja duo/trio - kilpailu ja Stara
Järvenpään liikuntahalli, Järvenpää, Suomi
20.05. - 20.05.
2017
Sport Club VantaaKevätLumo
20.05. - 21.05.
2017
Tampereen Sisu ryNTV maajoukkue-/kilpalinjan luokkakilpailut ja MTV JunnuGym
Ikurin liikuntahalli, Tampere
20.05. - 20.05.
2017
Palokan Ilo, voimistelu ja liikunta ryStara-tapahtuma ja JV 8-10
Palokan Koulu, Palokka, Suomi
25.05. - 28.05.
2017
Pyrkivä Gymnastics + Turun UrheiluliittoNTV FinGym Turku, kilpa- ja maajoukkuelinjan luokkakilpailut sekä NTV EYOF/Universiaadi/MM/PEM-katsastus ja Stara
Turku
09.06. - 11.06.
2017
Jyväskylän Voimistelijat-79Voimistelupäivät
Jyväskylä
18.08. - 18.08.
2017
Turun Urheiluliitto ry, voimistelu ja liikuntajaostoTuUL harrastestara
Alfan Liikuntakeskus, Turku
23.09. - 23.09.
2017
Alppilan SalamatTelinevoimistelun Stara
Helsinki
24.09. - 24.09.
2017
Tampereen VoimistelijatAKRO luokkakilpailut ja Stara
Hervannan vapaa-aikakeskus, Tampere, Suomi
30.09. - 01.10.
2017
Suomalainen Voimisteluseura Espoo (SVS-Espoo)RV Ikäkausikilpailut: Joukkueet, duot/triot ja nuorten yksilöt sekä Stara
Opinmäen liikuntahalli, Espoo
07.10. - 07.10.
2017
Tampereen VoimistelijatNTV Stara
Ikurin liikuntahalli, Tampere
07.10. - 08.10.
2017
Turun Liikuntaseura ry.TLS - CUP ja TLS - Stara
Kupittaan urheiluhalli, Turku
07.10. - 08.10.
2017
Voimisteluseura Kieppi ryNTV kilpa- ja maajoukkuelinjan pakollisten luokkakilpailut
Töölön Kisahalli, Helsinki, Suomi
14.10. - 15.10.
2017
Ylivieskan voimistelu ja liikunta ryNTV kilpalinjan ja MTV 1-3 luokkakilpailut ja Stara
Ylivieska
15.10. - 15.10.
2017
Fliku -82 ryFlikun syyskilpailut, Stara
Liiikuntamylly, Helsinki, Suomi
15.10. - 15.10.
2017
Jyväskylän Voimistelijat-79JyVon Stara
Vaajakosken liikuntahalli
21.10. - 22.10.
2017
Voimisteluseura Keski-Uusimaa ryNTV kilpa-/maajoukkuelinjan pakollisten luokkakilpailut
Tuusula
21.10. - 22.10.
2017
Oulun Pyrintö voimistelujaostoNTV kilpa-/maajoukkuelinjan pakollisten luokkakilpailut
Oulu
21.10. - 22.10.
2017
COCO Sport ryRV Luokkakilpailut 1: Yksilöiden luokat 2 ja 5, joukkueiden kaikki luokat, Stara
Kupittaan urheiluhalli, Turku
28.10. - 29.10.
2017
Lahjan TytötCailap Cup, Cailap KilpaCup ja Cailap Stara
Turku
29.10. - 29.10.
2017
Voimistelu-ja Urheiluseura Elise ry.Joukkuevoimistelun välinesarjojen Elise Cup
Helsinki
04.11. - 05.11.
2017
Turun Urheiluliitto ry, voimistelu ja liikuntajaostoNTV kilpa-/maajoukkuelinjan pakollisten luokkakilpailut ja MTV JunnuGym
Alfan liikuntakeskus, Turku
04.11. - 04.11.
2017
Taipumattomat ryNTV kilpa- ja maajoukkuelinjan luokkakilpailut
Rovaniemi
04.11. - 04.11.
2017
Pyrkivä Gymnastics ryPyrkivä Gymnastics, STARA-tapahtuma
Raunistulan koulu, Turku
05.11. - 05.11.
2017
Vantaan VoimisteluseuraVivin tähtikisa ja tansillisen voimistelun Cup I
11.11. - 11.11.
2017
Imatran Voimistelijat ryStara-aluetapahtuma , Etelä-Suomi + JV 8-10 sarjan kilpailu
Imatran urheilutalo, Imatra
11.11. - 12.11.
2017
Tampereen Sisu ryMTV JunnuGym finaali
Tampere
11.11. - 12.11.
2017
Voimistelu- ja Urheiluseura Elise - JärvenpääElise - J - Cup ja Stara
Järvenpää, Järvenpään Liikuntahalli, Seutulantie 17, 04410 Järvenpää
12.11. - 12.11.
2017
Palokan Ilo, voimistelu ja liikunta ryStara -tapahtuma ja JV 8-10v. kilpailu
Palokka
12.11. - 12.11.
2017
Turun Riennon VoimisteluStara- aluetapahtuma, Länsi-Suomi
Kupittaan Urheiluhalli, Turku
12.11. - 12.11.
2017
Hyvoli+JÄV+MÄVHJM-Stara
Mäntsälän Mon
18.11. - 18.11.
2017
Pakilan Voimistelijat PNV ryPinkin Pantterin Stara
Pirkkolan Liikuntahalli, Helsinki