Tulevat kilpailut

PvmSeuraKilpailu
22.09. - 22.09.
2018
Hangö Arbetarnas IdrottsklubAurinkoisen Hangon Stara ja JV 8 - 10-sarja
Hangon Urheilutalo, Hanko
29.09. - 29.09.
2018
Brahen voimistelijat, BraVo rySeuran Stara-tapahtuma, Bravo
Saimaa Stadiumi
30.09. - 30.09.
2018
COCO Sport ryCOCO Sport Stara ja 8 - 10-sarja, valintakilpailu WC ja CC III ja IV osakilpailuihin
Turku
06.10. - 07.10.
2018
Ylivieskan voimistelu ja liikunta ryNTV kilpalinjan sekä MTV 1.-3.lk luokkakilpailut sekä STARA
Ylivieska
13.10. - 14.10.
2018
Tampereen Sisu ryJoukkuevoimistelun välinesarjojen Seura Cup
Tesoman Palloiluhalli, Tampere
20.10. - 21.10.
2018
Kuopion Reippaan VoimistelijatNTV kilpalinjan luokkakilpailut ja STARA
Kuopio
27.10. - 28.10.
2018
Voimistelu-ja Urheiluseura Elise ry.Joukkuevoimistelun välinesarjojen Seura Cup, Elise Cup
Töölön kisahalli, Helsinki
27.10. - 28.10.
2018
Kajaani Gymnastics ryNTV kilpalinjan B-D luokkakilpailut ja Stara
Kajaani
27.10. - 28.10.
2018
Voimisteluklubi LohjaAKRO luokkakilpailut, kaikki sarjat
Lohja
03.11. - 03.11.
2018
Olarin VoimistelijatOVO Stara
Espoo
03.11. - 04.11.
2018
Grankulla gymnastikföreningNTV kilpalinjan luokkakilpailut ja STARA
Kauniaisten pallohalli, Kauniainen
04.11. - 05.11.
2018
Tampereen VoimistelijatAKRO luokkakilpailut, kaikki sarjat
Tampere
10.11. - 10.11.
2018
Tapanilan Erän VoimistelujaostoStara-aluetapahtuma ja JV 8-10v sarja, Etelä-Suomi
11.11. - 11.11.
2018
Turun Liikuntaseura ry.Stara- aluetapahtuma, Länsi-Suomi
Kupittaan Urheiluhalli, Turku
17.11. - 18.11.
2018
Hyvoli+JÄV+MÄVJoukkuevoimistelun välinesarjojen Seura Cup
Martinhalli, Hyvinkää, Hyvinkää
18.11. - 18.11.
2018
Tapiolan Voimistelijat ryTapiolan Stara
Opinmäen koulu
24.11. - 25.11.
2018
Kankaanpään Urheilijat voimistelujaosAKRO luokkakilpailut 1.-2. lk ja akropuut
Kankaanpää
24.11. - 24.11.
2018
Rantaperkiön IskuISKU stara ja JV 8-10 kilpailu
Tampere
24.11. - 24.11.
2018
Vaasan Vasamattaret ryStara-aluetapahtuma, Pohjanmaa
01.12. - 02.12.
2018
Lakeuden TaitovoimistelijatAKRO luokkakilpailut, kaikki sarjat
Kurikka
01.12. - 01.12.
2018
Haukiputaan Heitto voimistelujaostoStara-aluetapahtuma ja JV 8-10 v. sarja, Pohjois-Suomi
08.12. - 08.12.
2018
Järvenpään Voimistelijat ryTaikapuun Stara-tapahtuma
Järvenpää
15.12. - 15.12.
2018
Palokan Ilo, voimistelu ja liikunta ryStara -aluetapahtuma & JV 8-10v. kilpailu, Sydän-Suomi
23.03. - 23.03.
2019
Huittisten Voimistelu ja LiikuntaHappy Games Stara ja Harrastesarja 12-14 v. kisa
06.04. - 07.04.
2019
Akrobatiavoimistelun luokkakilpailu 1
06.04. - 06.04.
2019
Stara-aluetapahtuma ja JV 8-10v sarja, Etelä-Suomi
14.04. - 14.04.
2019
Turun Riennon VoimisteluStara- aluetapahtuma, Länsi-Suomi
Kupittaan Urheiluhalli, Turku
14.04. - 14.04.
2019
Haka Gym ryStara -aluetapahtuma & JV 8-10 kilpailu, Sydän-Suomi
27.04. - 27.04.
2019
Kempeleen NaisvoimistelijatStara-aluetapahtuma, Pohjois-Suomi
27.04. - 28.04.
2019
Akrobatiavoimistelun luokkakilpailu 2 ja SM-karsinta
28.04. - 28.04.
2019
Mikkelin Naisvoimistelijat ryStara-aluetapahtuma ja JV 8-10 v. sarja, Savo-Karjala
04.05. - 05.05.
2019
Akrobatiavoimistelun luokkakilpailu 3
25.05. - 26.05.
2019
Akrobatiavoimistelun luokkakilpailu 4
09.11. - 09.11.
2019
Stara-aluetapahtuma ja JV 8-10v sarja, Etelä-Suomi
30.11. - 30.11.
2019
Stara-aluetapahtuma ja JV 8-10 v. sarja, Savo-Karjala
01.12. - 01.12.
2019
Stara-aluetapahtuma ja JV 8-10 v. sarja, Pohjois-Suomi
14.12. - 14.12.
2019
Stara -aluetapahtuma & JV 8-10 kilpailu, Sydän-Suomi