Tulevat kilpailut

PvmSeuraKilpailu
22.09. - 22.09.
2018
Hangö Arbetarnas IdrottsklubAurinkoisen Hangon Stara & JV 8-10v
Hangon Urheilutalo, Hanko, Suomi
22.09. - 22.09.
2018
Voimisteluklubi LohjaVOIMISTELUKLUBI LOHJAN VOIMISTELUN STARA
VK-Lohjan telinesali, Lohja
29.09. - 29.09.
2018
Brahen voimistelijat, BraVo ryStara Mikkeli
Saimaa Stadiumi, Mikkeli
29.09. - 30.09.
2018
Suomalainen Voimisteluseura Espoo (SVS-Espoo)RV Ikäkausikilpailut: Joukkueet, duot/triot ja Stara 30.9.2018 Opinmäki,Espoo
Opinmäen liikuntahalli, Espoo
30.09. - 30.09.
2018
COCO Sport ryCOCO Sport Stara ja 8-10-sarja, valintakilpailu WC ja CC III ja IV osakilpailuihin
Turku
30.09. - 30.09.
2018
Pargas IdrottsföreningPIF STARA
PIF Center Parainen, Parainen, Suomi
05.10. - 07.10.
2018
Tampereen VoimistelijatNTV MAAJOUKKUELINJAN PAKOLLISTEN JA KILPALINJAN B-G LUOKKAKILPAILUT SEKÄ STARA
Ikurin liikuntahalli, TAMPERE, Suomi
05.10. - 05.10.
2018
Viipurin ReipasViipurin Reippaan Stara
Vierumäen Volttiareena, Vierumäki, Suomi
06.10. - 07.10.
2018
Ylivieskan voimistelu ja liikunta ryYlivieskan voimistelu ja liikunta ry:n NTV ja MTV syyskilpailut
Ylivieska
06.10. - 06.10.
2018
Alppilan SalamatAlppilan Salamat
Liikuntamylly, Helsinki, Suomi
07.10. - 07.10.
2018
Joensuun Katajan voimisteluNTV kilpalinjan B-D luokkakilpailut
Urheilutalo, Joensuu
12.10. - 14.10.
2018
Voimisteluklubi LohjaNTV MAAJOUKKUELINJAN PAKOLLISTEN JA KILPALINJAN B-G LUOKKAKILPAILUT
Lohja
12.10. - 13.10.
2018
Tampereen Sisu ryTampereen Sisu / NTV kilpalinja ja maajoukkuelinjan pakkolliset / MTV luokkakilpailut
Tampere
13.10. - 14.10.
2018
Tampereen Sisu rySISU CUP
Hervannan vapaa-aikakeskus, Tampere
13.10. - 14.10.
2018
Fitness idrottsförening r.f.NTV kilpalinja B-G ja stara-kisa
Länsinummen koulu, Pietarsaari
13.10. - 13.10.
2018
Uuraisten LiinatStara -tapahtuma
Uurainen, Uurainen
19.10. - 21.10.
2018
Turun Urheiluliitto ry, voimistelu ja liikuntajaostoNTV tyttöjen kilpalinjan luokkakilpailut ja mj-linjan pakolliset sekä MTV Junnu-Gym
Alfan liikuntakeskus, Turku
20.10. - 21.10.
2018
Vaasan TelinetaituritVaasan Telinetaitureiden syyskisat
Volttihalli, Vaasa
21.10. - 21.10.
2018
Kuopion Reippaan VoimistelijatNTV kilpalinjan luokkakilpailut ja STARA
Kuopio
26.10. - 28.10.
2018
Espoon TelinetaituritNTV maajoukkuelinjan pakollisten ja kilpalinjan luokkakilpailut sekä MTV JunnuGym
Tuulimäen väestönsuoja, Itätuulenkuja 9 02100 Espoo, Espoo
27.10. - 28.10.
2018
Lahjan TytötCailap Cup, Cailap KilpaCup ja Cailap Stara
Kupittaan urheiluhalli, Turku
27.10. - 27.10.
2018
Voimisteluklubi LohjaVOIMISTELUKLUBI LOHJAN TIMANTTISET SYYSKISAT 2018
Lohja
27.10. - 28.10.
2018
Voimistelu-ja Urheiluseura Elise ry.Elise Cup
Töölön kisahalli, Helsinki
27.10. - 28.10.
2018
Kajaani Gymnastics ryNTV kilpalinjan B-D luokkakilpailut ja Stara
Kajaani
27.10. - 27.10.
2018
Keravan VoimistelijatKerava cup & Stara 27.10.2018
Kurkelan koulu, Kerava
02.11. - 04.11.
2018
Jyväskylän Voimistelijat-79TeamGym Luokkakilpailut ja Stara
Hipposhalli, Jyväskylä
02.11. - 04.11.
2018
Jyväskylän Voimistelijat-79NTV maajoukkuelinjan pakollisten ja kilpalinjan luokkakilpailut sekä MTV JunnuGym
Hipposhalli, Jyväskylä
03.11. - 04.11.
2018
Grankulla gymnastikföreningNTV kilpalinjan luokkakilpailut ja STARA
Kauniaisten pallohalli, Kauniainen
03.11. - 03.11.
2018
Olarin VoimistelijatOVO Stara
Espoo
03.11. - 03.11.
2018
Tampereen Työväen Naisvoimistelijat ryJoukkuevoimistelun välinesarjojen Tampere Cup ja Stara
Hervannan vapaa-aikakeskus, Tampere
03.11. - 03.11.
2018
Tampereen Työväen Naisvoimistelijat ryStara -tapahtuma
Hervannan Vapaa-aikakeskus, Tampere, Suomi
03.11. - 04.11.
2018
Kalajoen Voimistelijat RyNTV kilpalinjan luokkakilpailut
Kalajoki
03.11. - 04.11.
2018
Liikuntaseura Pori ryJoukkuevoimistelun välinesarjojen Kaupunki Cup 4.11. ja Stara 3.11.
Porin urheilutalo, Pori
04.11. - 04.11.
2018
Tapanilan Erän VoimistelujaostoStara-aluetapahtuma, Etelä-Suomi
Tapanilan Urheilukeskus, Helsinki
10.11. - 11.11.
2018
Turun Liikuntaseura ry.Joukkuevoimistelun välinesarjojen Turku Cup 10.11.2018 ja Stara 11.11.2018
Kupittaan Urheiluhalli, Turku
11.11. - 11.11.
2018
Attitude SportsAttitude Stara
17.11. - 18.11.
2018
Voimistelu- ja Urheiluseura Elise - JärvenpääElise– J – CUP & STARA (Yksilöiden IK - kilpailu, Nuorten ja pre-nuorten joukkueet, Välinekilpailu ja Stara)
Järvenpään liikuntahalli, Järvenpää, Suomi
17.11. - 18.11.
2018
Hyvoli+JÄV+MÄVSyysCup
Martinhalli, Hyvinkää, Hyvinkää
18.11. - 18.11.
2018
Tapiolan Voimistelijat ryTapiolan Stara
Tapiolan Urheiluhalli, Espoo, Suomi
23.11. - 25.11.
2018
Vantaan VoimisteluseuraJoukkuevoimistelun välinesarjojen 12-14-vuotiaiden SM-välinemestaruuskilpailut ja kilpasarjan Voimisteluliiton mestaruuskilpailut
Energia-areena, Vantaa
24.11. - 24.11.
2018
TVS IllusionIllusion Stara
Vaajakosken liikuntahalli, Vaajakoski, Suomi
24.11. - 24.11.
2018
Rantaperkiön IskuISKU stara ja JV 8-10 kilpailu
Tampere
24.11. - 24.11.
2018
Vaasan Vasamattaret ryStara-aluetapahtuma, Pohjanmaa
Variska, Vaasa
01.12. - 02.12.
2018
Jyväskylän Voimistelijat-79RV Luokkakilpailut 3 (Yksilöiden luokat 3,6 ja Duo/Trio - kilpailu sekä Stara)
Vaajakosken liikuntahalli, Urheilutie 36, Jyväskylä
01.12. - 02.12.
2018
Lakeuden TaitovoimistelijatAKRO luokkakilpailut, kaikki sarjat
Kurikka
01.12. - 02.12.
2018
Espoon TelinetaituritAkrobatiavoimistelun luokkakilpailu
Suomi
01.12. - 01.12.
2018
Haukiputaan Heitto voimistelujaostoStara-aluetapahtuma ja JV 8-10 v. sarja, Pohjois-Suomi
Kastellin monitoimitalo, Oulu
08.12. - 08.12.
2018
Valkeakosken Koskenpojat voimistelujaostoStara ja JV 8-10v. kilpailu
Valkeakosken Liikuntahalli, Valkeakoski
08.12. - 08.12.
2018
Järvenpään Voimistelijat ryTaikapuun Stara-tapahtuma
Järvenpää
15.12. - 15.12.
2018
Palokan Ilo, voimistelu ja liikunta ryStara -aluetapahtuma & JV 8-10v. kilpailu, Sydän-Suomi
Vaajakoksen Liikuntahalli
17.03. - 17.03.
2019
Tampereen Työväen Naisvoimistelijat ryJoukkuevoimistelun Seura Cup
Hervannan vapaa-aikakeskus / Pyynikin palloiluhalli /Kauppi Sports Center, Tampere
23.03. - 23.03.
2019
Huittisten Voimistelu ja LiikuntaHappy Games Stara ja Harrastesarja 12-14 v. kisa
30.03. - 30.03.
2019
Vantaan VoimisteluseuraTanssillisen voimistelun kilpailu, Cup 2 (2018-2019)
Energia-areena, Vantaa
30.03. - 30.03.
2019
Hämeenlinnan Voimisteluseura ryJoukkuevoimistelun Kaupunki Cup
Elenia areena, Hämeenlinna
06.04. - 06.04.
2019
Stara-aluetapahtuma ja JV 8-10v sarja, Etelä-Suomi
06.04. - 07.04.
2019
Akrobatiavoimistelun luokkakilpailu 1
07.04. - 07.04.
2019
Turun Riennon VoimisteluStara- aluetapahtuma, Länsi-Suomi
Kupittaan Urheiluhalli, Turku
13.04. - 14.04.
2019
RV Luokkakilpailut 2 (Yksilöiden luokat 3 ja 6, duot/triot sekä Stara)
14.04. - 14.04.
2019
Haka Gym ryStara -aluetapahtuma & JV 8-10 kilpailu, Sydän-Suomi
27.04. - 27.04.
2019
Kempeleen Naisvoimistelijat ryStara-aluetapahtuma, Pohjois-Suomi
27.04. - 27.04.
2019
Stara-aluetapahtuma, Pohjanmaa
27.04. - 28.04.
2019
Akrobatiavoimistelun luokkakilpailu 2
28.04. - 28.04.
2019
Mikkelin Naisvoimistelijat ryStara-aluetapahtuma ja JV 8-10 v. sarja, Savo-Karjala
04.05. - 05.05.
2019
Akrobatiavoimistelun luokkakilpailu 3
18.05. - 19.05.
2019
RV Välinekilpailut, duo/trio -kilpailu ja Stara
25.05. - 26.05.
2019
Akrobatiavoimistelun luokkakilpailu 4
28.09. - 29.09.
2019
RV Ikäkausikilpailut: nuorten yksilöt, joukkueet, duot/triot ja Stara
09.11. - 09.11.
2019
Stara-aluetapahtuma ja JV 8-10v sarja, Etelä-Suomi
23.11. - 23.11.
2019
Stara-aluetapahtuma, Pohjanmaa
30.11. - 01.12.
2019
RV Luokkakilpailut 3 (Yksilöiden luokat 3 ja 6, duot/triot sekä Stara)
30.11. - 30.11.
2019
Stara-aluetapahtuma ja JV 8-10 v. sarja, Savo-Karjala
01.12. - 01.12.
2019
Stara-aluetapahtuma ja JV 8-10 v. sarja, Pohjois-Suomi
14.12. - 14.12.
2019
Stara -aluetapahtuma & JV 8-10 kilpailu, Sydän-Suomi