Tulevat kilpailut

PvmSeuraKilpailu
10.02. - 10.02.
2018
Imatran Liikuntaseura ryImatran Liikuntaseuran Stara
Imatran Urheilutalo, Imatra, Suomi
04.03. - 04.03.
2018
Turun Urheiluliitto ry, voimistelu ja liikuntajaostoRytmisen Stara
Nunnavuoren palloiluhalli, Turku
10.03. - 10.03.
2018
Vaasan Vasamattaret ryJoukkuevoimistelun Seura Cup, Wasa Cup
Botniahalli, Mustasaari
10.03. - 11.03.
2018
Tapanilan Erän VoimistelujaostoJoukkuevoimistelun Seura Cup, Lovent Cup
Lumo, Vantaa
17.03. - 17.03.
2018
Jyväskylän Naisvoimistelijat ryHopeaharppaus Stara
Jyväskylä
17.03. - 17.03.
2018
Kuopion Reippaan VoimistelijatNTV kilpalinjan luokkakilpailut ja STARA
Kuopiohalli, kuopio
17.03. - 18.03.
2018
Voimisteluklubi LohjaAKRO SM-karsinnat ja luokkakilpailut
Järnefeltin liikuntahalli, Lohja
24.03. - 25.03.
2018
Ylivieskan voimistelu ja liikunta ryNTV kilpalinjan sekä MTV 1.-3.lk luokkakilpailut sekä STARA
Ylivieska
24.03. - 24.03.
2018
Liikuntaseura Pori ryHappy Games Stara ja Harrastesarja 12-14 v. kisa
Pori
24.03. - 25.03.
2018
Joensuun Voimistelu ja LiikuntaNTV kilpalinjan B-D luokkakilpailut ja STARA
Joensuun urheilutalo, Joensuu
31.03. - 01.04.
2018
Voimistelu- ja Urheiluseura Elise - JärvenpääElise - J Cup (yksilöiden ikäkausi- ja välinekilpailu)
Järvenpään Liikuntahalli, Järvenpää
14.04. - 14.04.
2018
Olarin VoimistelijatOVO Stara
Opinmäen koulu, Espoo
14.04. - 15.04.
2018
Suomalainen Voimisteluseura Vantaa (SVS-Vantaa)RV Luokkakilpailut 2 (Yksilöiden luokat 3,6 ja Duo/Trio - kilpailu sekä Stara)
Lumon liikuntahalli, Vantaa
15.04. - 15.04.
2018
Turun Jyry ryStara- aluetapahtuma, Länsi-Suomi
Kupittaan Urheiluhalli, Turku
15.04. - 15.04.
2018
Savonlinnan Voimistelu ja LiikuntaStara-aluetapahtuma, Savo-Karjala
Savonlinna
15.04. - 15.04.
2018
Jyväskylän Naisvoimistelijat ryStara -aluetapahtuma & JV 8-10 kilpailu, Sydän-Suomi
21.04. - 22.04.
2018
Sport Club VantaaRytmisen voimistelun SM - kilpailut (nuorten ja naisten yksilöt, samalla EM-karsinta 2). Kilpailun yhteydessä ikäkausikilpailu (06-10s.) ja Stara.
Monitoimikeskus LUMO, Vantaa
21.04. - 21.04.
2018
Vantaan VoimisteluseuraStara-aluetapahtuma ja JV 8-10v sarja, Etelä-Suomi
Energia Areena, Vantaa
28.04. - 28.04.
2018
Kajaani Gymnastics ryStara-aluetapahtuma, Pohjois-Suomi
Kajaanihalli
28.04. - 28.04.
2018
Taipumattomat ryNTV kilpa- ja maajoukkuelinjan luokkakilpailut sekä STARA
Lapin urheiluopisto, Rovaniemi
05.05. - 06.05.
2018
Tampereen VoimistelijatAKRO SM-finaali ja luokkakilpailut
Ikurin Liikuntahalli, Tampere
05.05. - 05.05.
2018
Seinäjoen VoimistelijatStara-aluetapahtuma, Pohjanmaa
Seinäjoen Uimahalli-Urheilutalo, Seinäjoki
05.05. - 06.05.
2018
Hämeenlinnan VoimisteluseuraRV Luokkakilpailut 3 (Yksilöiden luokat 2 ja 5 sekä joukkueiden kaikki luokat)
Tavastia-Areena, Hattelmalantie 25, 13100 Hämeenlinna, Hämeenlinna
12.05. - 12.05.
2018
Tapanilan Erän VoimistelujaostoAurinkoinen Stara
Tapanilan Urheilukeskus, Mosahalli, Helsinki
12.05. - 12.05.
2018
Lappeenrannan NaisvoimistelijatStara ja joukkuevoimistelun 8 - 10-sarja
Lappeenrannan urheilutalo, Lappeenranta
12.05. - 12.05.
2018
Keravan NaisvoimistelijatStara ja joukkuevoimistelun 8 - 10-sarja
Kurkelan koulu, Kerava
13.05. - 13.05.
2018
Järvenpään Voimistelijat ryTaikapuun Stara
Järvenpää
19.05. - 19.05.
2018
Sport Club VantaaKevät Lumo Stara
Vantaa
26.05. - 27.05.
2018
Espoon Voimistelu- ja Liikuntayhdistys ESVOLI ryRV Välinekilpailut ja duot/triot – kilpailu sekä Stara
Opinmäen liikuntahalli, Espoo
06.10. - 07.10.
2018
Ylivieskan voimistelu ja liikunta ryNTV kilpalinjan sekä MTV 1.-3.lk luokkakilpailut sekä STARA
Ylivieska
27.10. - 28.10.
2018
Voimisteluklubi LohjaAKRO luokkakilpailut, kaikki sarjat
Lohja
03.11. - 04.11.
2018
Grankulla gymnastikföreningNTV kilpalinjan luokkakilpailut ja STARA
Kauniaisten pallohalli, Kauniainen
04.11. - 05.11.
2018
Tampereen VoimistelijatAKRO luokkakilpailut, kaikki sarjat
Tampere
10.11. - 10.11.
2018
Tapanilan Erän VoimistelujaostoStara-aluetapahtuma ja JV 8-10v sarja, Etelä-Suomi
11.11. - 11.11.
2018
Turun Liikuntaseura ry.Stara- aluetapahtuma, Länsi-Suomi
Turku
24.11. - 25.11.
2018
Kankaanpään Urheilijat voimistelujaosAKRO luokkakilpailut 1.-2. lk ja akropuut
Kankaanpää
24.11. - 24.11.
2018
Stara-aluetapahtuma, Pohjanmaa
24.11. - 24.11.
2018
Stara-aluetapahtuma, Savo-Karjala
01.12. - 01.12.
2018
Stara-aluetapahtuma ja JV 8-10 v. sarja, Pohjois-Suomi
01.12. - 02.12.
2018
Lakeuden TaitovoimistelijatAKRO luokkakilpailut, kaikki sarjat
Kurikka
15.12. - 15.12.
2018
Palokan Ilo, voimistelu ja liikunta ryStara -aluetapahtuma & JV 8-10v. kilpailu, Sydän-Suomi