Tulevat kilpailut

PvmSeuraKilpailu
30.09. - 01.10.
2017
Suomalainen Voimisteluseura Espoo (SVS-Espoo)RV Ikäkausikilpailut: Joukkueet, duot/triot ja nuorten yksilöt sekä Stara
Opinmäen liikuntahalli, Espoo
07.10. - 08.10.
2017
Turun Liikuntaseura ry.TLS - CUP ja TLS - Stara
Kupittaan urheiluhalli, Turku
21.10. - 22.10.
2017
COCO Sport ryRV Luokkakilpailut 1: Yksilöiden luokat 2 ja 5, joukkueiden kaikki luokat, Stara
Kupittaan urheiluhalli, Turku
28.10. - 29.10.
2017
Elise HelsinkiElise Cup, Rytminen voimistelu
Helsinki
29.10. - 29.10.
2017
Suomen VoimisteluliittoKolmen lajin kilpailut
Tampere, Tampere
29.10. - 29.10.
2017
Elise HelsinkiJoukkuevoimistelun välinesarjojen Elise Cup
Helsinki
04.11. - 05.11.
2017
Imatran Voimistelijat ryRV Luokkakilpailut 2 (Yksilöiden luokat 1, 4, JM ja M)
Imatran urheilutalo, Imatra
11.11. - 11.11.
2017
Olarin VoimistelijatRV nuorten SM -karsintakilpailu
OVO Training Center, Espoo
11.11. - 12.11.
2017
Voimistelu- ja Urheiluseura Elise - JärvenpääElise - J - Cup ja Stara
Järvenpää, Järvenpään Liikuntahalli, Seutulantie 17, 04410 Järvenpää
12.11. - 12.11.
2017
Olarin VoimistelijatOTC Cup
OVO Training Center, Espoo
25.11. - 26.11.
2017
Turun Liikuntaseura ry.Rytmisen voimistelun SM - kilpailut (nuorten yksilöt, naisten joukkue) ja pre-nuorten joukkuekilpailu. TLS Cup 2: Duot/triot, yksilöt 10-12v. ja Stara
Kupittaan urheiluhalli, Turku
02.12. - 03.12.
2017
Voimistelu- ja urheiluseura Elise - Vantaa ryRV Luokkakilpailut 3, Yksilöiden luokat 3,6 ja Stara sekä Duo/Trio - kilpailu
Monitoimikeskus Lumo, Vantaa
16.12. - 17.12.
2017
Palokan Ilo, voimistelu ja liikunta ryRV Välinekilpailut ja duot/triot – kilpailu
Vaajakosken liikuntahalli tai monitoimitalo, Vaajakoski
03.02. - 04.02.
2018
RV Ikäkausikilpailut ja PM-karsinta
02.03. - 04.03.
2018
Rytmisen voimistelun Pohjoismaiden mestaruuskilpailut
Norja
17.03. - 18.03.
2018
RV Luokkakilpailut 1 (Yksilö
Suomi
07.04. - 08.04.
2018
RV SM-karsinta (nuorten ja naiste
14.04. - 15.04.
2018
RV Luokkakilpailut 2 (Yksilöiden luokat 3,6 ja Duo/Trio - kilpailu sekä Stara)
21.04. - 22.04.
2018
Rytmisen voimistelun SM - kilpailut (nuorten ja naisten yksilöt, samalla EM-karsinta 2)
05.05. - 06.05.
2018
RV Luokkakilpailut 3 (Yksilöiden luokat 2 ja 5 sekä joukkueiden kaikki luokat)
26.05. - 27.05.
2018
RV Välinekilpailut ja duot/triot – kilpailu sekä Stara
01.06. - 03.06.
2018
Rytmisen voimistelun EM - kilpailut
Valladolid, Espanja
29.09. - 30.09.
2018
RV Ikäkausikilpailut: Joukkueet, duot/triot ja Stara
01.10. - 12.10.
2018
Nuorten olympialaiset
Buenos Aires, Argentiina
20.10. - 21.10.
2018
RV Luokkakilpailut 1 (Yksilöiden luokat 2 ja 5 sekä joukkueiden kaikki luokat)
03.11. - 04.11.
2018
RV Luokkakilpailut 2 (Yksilöiden luokat 1, 4, JM ja M)
24.11. - 25.11.
2018
Joukkueiden SM-kilpailu (nuoret ja naiset), pre-nuorten joukkuekilpailu sekä duo/trio -kilpailu
01.12. - 02.12.
2018
RV Luokkakilpailut 3 (Yksilöiden luokat 3,6 ja Duo/Trio - kilpailu sekä Stara)
08.12. - 09.12.
2018
RV Välinekilpailut ja duot/triot – kilpailu (vaihtoehtoinen ajankohta 15.-16.12.)
15.12. - 16.12.
2018
RV Välinekilpailut ja duot/triot – kilpailu (vaihtoehtoinen ajankohta 8.-9.12.)
10.05. - 12.05.
2019
Rytmisen voimistelun EM - kilpailut