Tulevat kilpailut

PvmSeuraKilpailu
25.07. - 25.07.
2018
Olarin VoimistelijatRytmisen voimistelun MM-karsinta 2
OVO Training Center, Espoo
17.08. - 19.08.
2018
Rytmisen voimistelun World Challenge Cup
Minsk, Valko-Venäjä
24.08. - 26.08.
2018
Rytmisen voimistelun World Challenge Cup
Kazan, Venäjä
10.09. - 16.09.
2018
Rytmisen voimistelun MM - kilpailut
Sofia, Bulgaria
29.09. - 30.09.
2018
Suomalainen Voimisteluseura Espoo (SVS-Espoo)RV Ikäkausikilpailut: Joukkueet, duot/triot ja Stara
Opinmäen liikuntahalli, Espoo
01.10. - 12.10.
2018
Nuorten olympialaiset
Buenos Aires, Argentiina
20.10. - 21.10.
2018
Turun NaisvoimistelijatRV Luokkakilpailut 1 (Yksilöiden luokat 2 ja 5 sekä joukkueiden kaikki luokat)
Kupittaan urheiluhalli, Turku
27.10. - 28.10.
2018
Voimistelu-ja Urheiluseura Elise ry.Joukkuevoimistelun välinesarjojen Seura Cup, Elise Cup
Töölön kisahalli, Helsinki
28.10. - 28.10.
2018
Suomen VoimisteluliittoKolmen lajin kilpailut
Tampere
28.10. - 28.10.
2018
Kolmen lajin kilpailut, RV sarjat: yksilöt 8-10v., 11v. ja 12v.
Tampere
03.11. - 04.11.
2018
Voimisteluseura SiriusRV Luokkakilpailut 2 (Yksilöiden luokat 1, 4, JM ja M)
Rantakeidas: urheilutalo, Mikkeli
24.11. - 25.11.
2018
Voimistelu- ja urheiluseura Elise - Vantaa ryJoukkueiden SM – kilpailu (nuoret ja naiset), pre – nuorten joukkuekilpailu sekä duo/trio – kilpailu
Monitoimikeskus Lumo, Vantaa
24.11. - 25.11.
2018
Voimistelu- ja urheiluseura Elise - Vantaa ryJoukkueiden SM-kilpailu (nuoret ja naiset), pre-nuorten joukkuekilpailu sekä duo/trio -kilpailu
Monitoimikeskus Lumo, Vantaa
01.12. - 02.12.
2018
Jyväskylän Voimistelijat-79RV Luokkakilpailut 3 (Yksilöiden luokat 3,6 ja Duo/Trio - kilpailu sekä Stara)
Vaajakosken liikuntahalli, Urheilutie 36, Jyväskylä
08.12. - 09.12.
2018
Olarin VoimistelijatRV Välinekilpailut ja duot/triot – kilpailu
OVO Training Center, Espoo
16.03. - 17.03.
2019
RV Ikäkausikilpailut: yksilöiden kaikki sarjat, nuorten joukkueet ja duot/triot
30.03. - 31.03.
2019
RV Luokkakilpailut 1 (Yksilöiden luokat 1, 4, JM ja M)
05.04. - 07.04.
2019
Rytmisen voimistelun World Cup
Pesaro, Italia
12.04. - 14.04.
2019
Rytmisen voimistelun World Cup
Sofia, Bulgaria
13.04. - 14.04.
2019
Tampereen VoimistelijatTeamGym Cup 1
Tesoman palloiluhalli, Tampere
13.04. - 14.04.
2019
RV Luokkakilpailut 2 (Yksilöiden luokat 3 ja 6, duot/triot sekä Stara)
19.04. - 21.04.
2019
Rytmisen voimistelun World Cup
Tashkent, Uzbekistan
26.04. - 28.04.
2019
Rytmisen voimistelun World Cup
Baku, Azerbaijan
04.05. - 05.05.
2019
RV Luokkakilpailut 3 (Yksilöiden luokat 2 ja 5 sekä joukkueiden kaikki luokat)
10.05. - 12.05.
2019
Rytmisen voimistelun EM - kilpailut
25.05. - 26.05.
2019
RV Välinekilpailut, duo/trio -kilpailu ja Stara
07.06. - 09.06.
2019
Voimistelupäivät
05.07. - 15.07.
2019
Universiadit
Napoli, Italia
10.09. - 16.09.
2019
Rytmisen voimistelun MM-kilpailut
Sofia, Bulgaria
16.09. - 22.09.
2019
Rytmisen voimistelun MM-kilpailut
Baku, Azerbaijan
28.09. - 29.09.
2019
RV Ikäkausikilpailut: nuorten yksilöt, joukkueet, duot/triot ja Stara
19.10. - 20.10.
2019
RV Luokkakilpailut 1 (Yksilöiden luokat 2 ja 5 sekä joukkueiden kaikki luokat)
26.10. - 27.10.
2019
Kolmen lajin kilpailut
02.11. - 03.11.
2019
RV Luokkakilpailut 2 (Yksilöiden luokat 1, 4, JM ja M)
09.11. - 10.11.
2019
RV nuorten SM-karsinta
23.11. - 24.11.
2019
Rytmisen voimistelun SM-kilpailut (nuorten yksilöt, pre-nuorten joukkueet)
30.11. - 01.12.
2019
RV Luokkakilpailut 3 (Yksilöiden luokat 3 ja 6, duot/triot sekä Stara)
14.12. - 15.12.
2019
RV Välinekilpailut ja duo/trio -kilpailu