Tulevat kilpailut

PvmSeuraKilpailu
27.09. - 09.10.
2017
Telinevoimistelun MM-kilpailut
Montreal, Kanada
30.09. - 01.10.
2017
Voimisteluklubi LohjaNTV kilpalinjan luokkakilpailut
Lohja
30.09. - 01.10.
2017
Joensuun Katajan voimisteluNTV kilpalinjan B-D luokkakilpailut
Joensuun urheilutalo, Joensuu
07.10. - 07.10.
2017
Vaasan TelinetaituritNTV kilpalinjan luokkakilpailut
Volttihalli, Vaasa
07.10. - 08.10.
2017
Voimisteluseura Kieppi ryNTV kilpa-/ maajoukkuelinjan pakollisten luokkakilpailut
Töölön Kisahalli, Helsinki, Suomi
14.10. - 15.10.
2017
Fliku-82NTV kilpalinjan luokkakilpailut
Myllypuro-Liikuntamylly, Helsinki
14.10. - 15.10.
2017
Ylivieskan voimistelu ja liikunta ryNTV kilpalinjan ja MTV 1-3 luokkakilpailut ja Stara
Ylivieska
21.10. - 22.10.
2017
Voimisteluseura Keski-Uusimaa ryNTV kilpa-/maajoukkuelinjan pakollisten luokkakilpailut
Tuusula
21.10. - 22.10.
2017
Oulun Pyrintö voimistelujaostoNTV kilpa-/maajoukkuelinjan pakollisten luokkakilpailut
Oulu
21.10. - 22.10.
2017
Telinevoimistelun PEM-kilpailut
Tórshavn, Färsaaret
28.10. - 29.10.
2017
Kyrön Voima VoimistelujaostoNTV kilpalinjan luokkakilpailut
Isokyrö
28.10. - 29.10.
2017
Espoon TelinetaituritNTV kilpa-/maajoukkuelinjan pakollisten luokkakilpailut ja MTV JunnuGym
Tuulimäki (NTV E-G, mjl, MTV), Opinmäen koulu (NTV B-D)
03.11. - 05.11.
2017
Mälar Cup
Tukholma, Ruotsi
04.11. - 04.11.
2017
Taipumattomat ryNTV kilpa- ja maajoukkuelinjan luokkakilpailut
Rovaniemi
04.11. - 05.11.
2017
Turun Urheiluliitto ry, voimistelu ja liikuntajaostoNTV kilpa-/maajoukkuelinjan pakollisten luokkakilpailut ja MTV JunnuGym
Alfan liikuntakeskus, Turku
11.11. - 12.11.
2017
Pyrkivä Gymnastics ryNTV naisten ja tyttöjen JunnuGym ja Joukkue-SM-kilpailut
Liikuntakeskus Alfa, Turku
02.03. - 04.03.
2018
NTV kilpa- ja maajoukkuelinjan luokkakilpailut HAETTAVANA
09.03. - 11.03.
2018
NTV kilpa- ja maajoukkuelinjan luokkakilpailut HAETTAVANA
16.03. - 18.03.
2018
NTV kilpa- ja maajoukkuelinjan luokkakilpailut HAETTAVANA
23.03. - 25.03.
2018
NTV kilpa- ja maajoukkuelinjan luokkakilpailut HAETTAVANA
29.03. - 31.03.
2018
NTV kilpa- ja maajoukkuelinjan luokkakilpailut HAETTAVANA
06.04. - 08.04.
2018
NTV kilpa- ja maajoukkuelinjan luokkakilpailut HAETTAVANA
13.04. - 15.04.
2018
NTV kilpa- ja maajoukkuelinjan luokkakilpailut HAETTAVANA
20.04. - 22.04.
2018
NTV kilpa- ja maajoukkuelinjan luokkakilpailut HAETTAVANA
27.04. - 29.04.
2018
NTV kilpa- ja maajoukkuelinjan luokkakilpailut HAETTAVANA
04.05. - 06.05.
2018
NTV kilpa- ja maajoukkuelinjan luokkakilpailut sekä tyttöjen SM-karsinta HAETTAVANA
11.05. - 13.05.
2018
NTV kilpa- ja maajoukkuelinjan luokkakilpailut HAETTAVANA
18.05. - 20.05.
2018
Telinevoimistelun Voimisteluliiton mestaruuskilpailut (NTV PM/EM/MM-katsastus, MTV JunnuGym) HAETTAVANA
25.05. - 27.05.
2018
Telinevoimistelun SM-kilpailut (NTV PM/EM/MM-katsastus) HAETTAVANA
07.06. - 10.06.
2018
Suomi Gymnaestrada / Voimistelupäivät (NTV PM/EM/MM-katsastus, MTV JunnuGym)
Turku
19.06. - 24.06.
2018
YOG-karsinta
Baku, Azerbaidzhan
29.06. - 01.07.
2018
Telinevoimistelun PM-kilpailut
Tanska
01.08. - 12.08.
2018
Telinevoimistelun EM-kilpailut
Glasgow, Iso-Britannia
01.10. - 12.10.
2018
Nuorten olympialaiset
Buenos Aires, Argentiina
05.10. - 07.10.
2018
NTV kilpa-/ maajoukkuelinjan pakollisten luokkakilpailut HAETTAVANA
12.10. - 14.10.
2018
NTV kilpa-/ maajoukkuelinjan pakollisten luokkakilpailut HAETTAVANA
19.10. - 21.10.
2018
NTV kilpa-/ maajoukkuelinjan pakollisten luokkakilpailut HAETTAVANA
25.10. - 03.11.
2018
Telinevoimistelun MM-kilpailut
Doha, Qatar
26.10. - 28.10.
2018
NTV kilpa-/ maajoukkuelinjan pakollisten luokkakilpailut HAETTAVANA
02.11. - 04.11.
2018
NTV kilpa-/ maajoukkuelinjan pakollisten luokkakilpailut HAETTAVANA
09.11. - 11.11.
2018
Naisten ja tyttöjen JunnuGym ja Joukkue-SM-kilpailut HAETTAVANA
01.01. - 02.01.
2030
Suomen VoimisteluliittoTestikisa