Tulevat kilpailut

PvmSeuraKilpailu
15.09. - 16.09.
2018
PERUTTU: Telinevoimistelun PEM-kilpailut
Islanti
21.09. - 23.09.
2018
Telinevoimistelun maailmancup CC Szombathely
Szombathely, Unkari
29.09. - 30.09.
2018
Telinevoimistelun maailmancup CC Pariisi
Pariisi, Ranska
01.10. - 12.10.
2018
Nuorten olympialaiset
Buenos Aires, Argentiina
05.10. - 07.10.
2018
Tampereen VoimistelijatNTV KIlpalinjan luokkakilpailut B-G, maajoukkuelinjan pakolliset
Ikurin liikuntahalli, TAMPERE, Suomi
06.10. - 07.10.
2018
Joensuun Katajan voimisteluNTV kilpalinjan B-D luokkakilpailut
Urheilutalo, Joensuu
06.10. - 07.10.
2018
Ylivieskan voimistelu ja liikunta ryNTV kilpalinjan sekä MTV 1.-3.lk luokkakilpailut sekä STARA
Ylivieska
12.10. - 14.10.
2018
Tampereen Sisu ryNTV kilpalinjan ja maajoukkuelinjan pakollisten sekä MTV luokkakilpailut
Tampere
12.10. - 14.10.
2018
Voimisteluklubi LohjaNTV kilpalinjan ja maajoukkuelinjan pakollisten luokkakilpailut
Lohja
13.10. - 14.10.
2018
Fitness idrottsförening r.f.NTV kilpalinjan B-G
Länsinummen koulu, Pietarsaari
19.10. - 21.10.
2018
Turun Urheiluliitto ry, voimistelu ja liikuntajaostoNTV kilpalinjan ja maajoukkuelinjan pakollisten luokkakilpailut sekä MTV JunnuGym
Alfan liikuntakeskus, Turku
20.10. - 21.10.
2018
Kuopion Reippaan VoimistelijatNTV kilpalinjan luokkakilpailut ja STARA
Kuopio
20.10. - 21.10.
2018
Vaasan TelinetaituritNTV kilpalinjan luokkakilpailut
Volttihalli, Vaasa
25.10. - 03.11.
2018
Telinevoimistelun MM-kilpailut
Doha, Qatar
26.10. - 28.10.
2018
Espoon TelinetaituritNTV kilpalinjan ja maajoukkuelinjan pakollisten luokkakilpailut sekä MTV JunnuGym
Tuulimäen väestönsuoja, Itätuulenkuja 9 02100 Espoo, Espoo
26.10. - 28.10.
2018
Kyrön Voima VoimistelujaostoNTV kilpalinjan luokkakilpailut
Isonkyrön liikuntahalli, Isokyrö
27.10. - 28.10.
2018
Kajaani Gymnastics ryNTV kilpalinjan B-D luokkakilpailut ja Stara
Kajaani
02.11. - 04.11.
2018
Jyväskylän Voimistelijat-79NTV kilpalinjan ja maajoukkuelinjan pakollisten luokkakilpailut sekä MTV JunnuGym
Hipposhalli, Jyväskylä
03.11. - 04.11.
2018
Kalajoen Voimistelijat RyNTV kilpalinjan luokkakilpailut
Kalajoki
03.11. - 04.11.
2018
Grankulla gymnastikföreningNTV kilpalinjan luokkakilpailut ja STARA
Kauniaisten pallohalli, Kauniainen
09.11. - 11.11.
2018
Voimisteluseura Kieppi ryNaisten ja tyttöjen JunnuGym ja Joukkue-SM-kilpailut
Töölön Kisahalli, Helsinki
22.11. - 25.11.
2018
Telinevoimistelun maailmancup Cottbus
Cottbus, Saksa
14.03. - 17.03.
2019
Telinevoimistelun maailmancup Baku
Baku, Azerbaidzan
20.03. - 23.03.
2019
Telinevoimistelun maailmancup Doha
Doha, Qatar
24.05. - 26.05.
2019
Pyrkivä Gymnastics + Turun UrheiluliittoVoimistelun SM-kilpailut
Kupittaan urheiluhalli ja palloiluhalli, Turku
05.07. - 15.07.
2019
Universiaadit
Napoli, Italia
04.10. - 13.10.
2019
Telinevoimistelun MM-kilpailut
Stuttgart, Saksa
21.11. - 24.11.
2019
Telinevoimistelun maailmancup Cottbus
Cottbus, Saksa