Päättyneet kilpailut

PvmSeuraKilpailu
20.02. - 22.02.
2015
Joukkuevoimistelun World Cup II, Challenge Cup I ja Miss Valentine kilpailu
Tartto, Viro, Tartto, Viro
27.02. - 27.02.
2015
Suomen VoimisteluliittoJoukkuevoimistelun valintakilpailu World Cup III ja Challenge Cup II kilpailuihin
Kisakallion urheiluopisto, SusiTraining Center, Lohja
08.05. - 10.05.
2015
EsTT+OVO8 Lajin SM 2015
Tapiola, Espoo
05.06. - 07.06.
2015
Tampereen VoimistelijatVoimistelupäivät
Tampere
10.10. - 11.10.
2015
Voimistelu-ja Urheiluseura Elise ry.Elise Cup
Töölön Kisahalli, Helsinki, Suomi
25.10. - 25.10.
2015
Suomen VoimisteluliittoKolmen lajin kilpailut (JV, RV, KA)
Tampereen Messu- ja Urheilukeskus, Tampere
31.10. - 31.10.
2015
Kellon Työväen Urheilijat / voimistelujaostoJV välinesarjojen aluekilpailut, Pohjois-Suomi, Pohjanmaa & Savo-Karjala
Jatulin liikuntahalli, Haukipudas
07.11. - 07.11.
2015
Pakilan Voimistelijat PNV ryJV välinesarjojen aluekilpailut, Etelä-Suomi
Töölön kisahalli, Helsinki, Suomi
07.11. - 07.11.
2015
Turun Liikuntaseura ry.JV välinesarjojen aluekilpailut, Länsi-Suomi
Kupittaan Urheiluhalli, Turku, Suomi
07.11. - 07.11.
2015
Forssan NaisvoimistelijatJV välinesarjojen aluekilpailut, Sydän-Suomi
Forssa, Suomi
05.12. - 05.12.
2015
Tampereen VoimistelijatJoukkuevoimistelun pilottikilpailu 8-10-vuotiaille ja Stara-tapahtuma
Hervannan vapaa-aikakeskus, Tampere, Suomi
12.12. - 12.12.
2015
Suomen VoimisteluliittoValintakilpailu IFAGG:n EM-kilpailuihin
Kisakallion Urheiluopisto, Lohja
11.02. - 12.02.
2016
Miss Valentine tournament
Tartto, Viro
24.02. - 24.02.
2016
Tampereen VoimistelijatJoukkuevoimistelun valintakilpailu IFAGG:n World Cup ja Challenge Cup II ja III kilpailuihin, Suomen Cup I ja Juniori Cup I
Tampereen messu- ja urheilukeskus, Tampere
12.03. - 13.03.
2016
Mäntsälän Voimistelijat ryMustan Kissan Cup
Mäntsälän monitoimitalo, Mäntsälä
12.03. - 12.03.
2016
Vaasan Vasamattaret ryWasa Cup 2016
Variskan koulu, Vaasa
18.03. - 20.03.
2016
IFAGG World Cup II, Challenge Cup II, OVO Cup tournament
Espoo, Suomi
19.03. - 19.03.
2016
Turun Urheiluliitto ry, voimistelu ja liikuntajaostoKilpa Sunborn cup 2016
Salohalli, Salo
19.03. - 19.03.
2016
Liikuntaseura Pori ryLänsi-Suomen Happy Games Stara -tapahtuma
Porin Urheilutalo, Pori
20.03. - 20.03.
2016
Turun Urheiluliitto ry, voimistelu ja liikuntajaostoLasten Sunborn cup ja Sunborn Stara
Salohalli, Salo
02.04. - 02.04.
2016
Turun Jyry ryTUL:n V-S piirin avoimet joukkuevoimistelun vapaasarjojen kilpailut
Lietohalli, Lieto
02.04. - 02.04.
2016
Kuopion Reippaan VoimistelijatJoukkuevoimistelun aluemestaruuskilpailut, Savo-Karjala, Pohjanmaa & Pohjois-Suomi ja valtakunnallinen harrastekilpailu
Vesileppis Areena, Leppävirta
02.04. - 03.04.
2016
Voimistelu-ja Urheiluseura Elise ry.JV aluekilpailut Etelä-Suomi
Töölön kisahalli
03.04. - 03.04.
2016
Jyväskylän Naisvoimistelijat ryJoukkuevoimistelun maajoukkueen katsastuskilpailu, Suomen Cup II ja Juniori Cup II
Jyväskylä / Vaajakosken liikuntahalli, Jyväskylä
09.04. - 09.04.
2016
Turun NaisvoimistelijatJV aluekilpailut ja joukkuevoimistelun 8-10 v. kilpailu, Länsi-Suomi
Kupittaan Urheiluhalli, Turku, Suomi
10.04. - 10.04.
2016
Nokian VoimisteluseuraTUL:n Tampereen piirin joukkuevoimistelun mestaruuskilpailut
15.04. - 17.04.
2016
IFAGG World Cup III, Challenge Cup III, Academic Cup tournament
Sofia, Bulgaria
16.04. - 16.04.
2016
Jyväskylän Naisvoimistelijat ryJV vapaasarjojen aluekilpailut, Sydän-Suomi
Jyväskylän Monitoimitalo, Jyväskylä
16.04. - 16.04.
2016
Pakilan Voimistelijat PNV ryStara-aluetapahtuma Etelä-Suomi
Trio Sport Center Tikkurila, Vantaa
16.04. - 16.04.
2016
Grankulla gymnastikföreningFSG-mästerskap i estetisk truppgymnastik
17.04. - 17.04.
2016
Jyväskylän Naisvoimistelijat rySTARA – aluetapahtuma ja Joukkuevoimistelun 8-10v. sarja, Sydän-Suomi
Jyväskylän Monitoimitalo, Jyväskylä
17.04. - 17.04.
2016
Lapuan Naisvoimistelijat ryStara-aluetapahtuma ja joukkuevoimistelun 8-10-vuotiaiden kilpailu, Pohjanmaa
Lapuan urheilutalo, Lapua
17.04. - 17.04.
2016
Mäntyharjun Virkistys, Voimistelu- ja tanssijaostoStara-aluetapahtuma ja joukkuevoimistelun 8-10-vuotiaiden kilpailu, Savo-Karjala
Mäntyharju
23.04. - 24.04.
2016
Turun Pyrkivä voimistelujaostoJoukkuevoimistelun TUL:n mestaruuskilpailut
Turku
23.04. - 23.04.
2016
Kajaani Gymnastics ryStara-aluetapahtuma ja joukkuevoimistelun 8-10-vuotiaiden kilpailu, Pohjois-Suomi
Kajaanihalli, Kajaani, Suomi
05.05. - 06.05.
2016
International tournament
Barcelona, Espanja
06.05. - 08.05.
2016
IFAGG World Cup finals, Challenge Cup final, EUSA Cup
Barcelona, Espanja
07.05. - 08.05.
2016
Seinäjoen VoimistelijatJoukkuevoimistelun Komia Cup 2016
Nurmohalli, Nurmo
08.05. - 08.05.
2016
Pakilan Voimistelijat PNV ryPNV Cup
13.05. - 15.05.
2016
Vantaan VoimisteluseuraJoukkuevoimistelun yli 14-vuotiaiden SM-kilpailut ja kilpasarjojen mestaruuskilpailut
Vantaa / Energia Areena, Vantaa
21.05. - 22.05.
2016
Rantaperkiön IskuJoukkuevoimistelun 12-14-vuotiaiden SM-kilpailut ja kilpasarjojen mestaruuskilpailut
Tampere / Pyynikin palloiluhalli, Tampere
29.05. - 29.05.
2016
Tampereen VoimistelijatGazz Open 29.5.2016
Tampere
10.06. - 12.06.
2016
IFAGG:n MM-kilpailut
Brno, Tsekki
10.06. - 12.06.
2016
EsTT+OVOVoimistelupäivät 2016
Espoo, Suomi
22.10. - 23.10.
2016
Voimistelu-ja Urheiluseura Elise ry.Elise Cup
Kampin liikuntahalli, Helsinki
22.10. - 23.10.
2016
Keravan VoimistelijatKerava Cup
Killan koulu, Kerava, Suomi
23.10. - 23.10.
2016
Kotkan Kiri ryTUL Kolmen kauniin lajin kisat
Karhuvuoren urheilutalo, Kotka
29.10. - 30.10.
2016
Lahjan TytötCailap Cup, Cailap KilpaCup, Cailap Stara
Kupittaan urheiluhalli, Turku
30.10. - 30.10.
2016
Suomen VoimisteluliittoKolmen lajin kilpailut
Tampereen Messu- ja Urheilukeskus, Tampere
05.11. - 05.11.
2016
Kemin IntoJoukkuevoimistelun aluekilpailut (väline), Pohjois-Suomi, Pohjanmaa ja Savo-Karjala sekä valtakunnallinen harrastekilpailu
Tervahalli, Kemi, Suomi
05.11. - 05.11.
2016
Pakilan Voimistelijat PNV ryJV aluekilpailut Etelä-Suomi
Töölön kisahalli, Helsinki, Suomi
06.11. - 06.11.
2016
Vantaan VoimisteluseuraVantaa Cup ja Stara-tapahtuma
Energia Areena, Vantaa
06.11. - 06.11.
2016
Rantaperkiön IskuTUL:n Tampereen piirin välinemestaruuskilpailut
06.11. - 06.11.
2016
Turun Jyry ryTUL V-S piirin joukkuevoimistelun avoimet välinesarjojen kilpailut
Turku
12.11. - 12.11.
2016
Turun Pyrkivä voimistelujaostoJoukkuevoimistelun Länsi-Suomen aluemestaruuskilpailut
Kupittaan Urheiluhalli, Turku, Suomi
12.11. - 12.11.
2016
Tampereen Työväen Naisvoimistelijat ryJV välinesarjojen aluekilpailu, Sydän-Suomi
Tampere, Tampere
13.11. - 13.11.
2016
Imatran Voimistelijat ryStara-tapahtuma + joukkuevoimistelun 8-10 sarjan kilpailu
Urheilutalo, Imatra
13.11. - 13.11.
2016
Olarin VoimistelijatEspoo Cup
Tapiolan Urheiluhalli, Espoo, Suomi
19.11. - 20.11.
2016
Hyvoli+JÄV+MÄVHJM Cup
Mäntsälän monitoimitalo, Mäntsälä
19.11. - 20.11.
2016
Turun Jyry ryTUL:n joukkuevoimistelun välinesarjojen mestaruuskilpailut
Salohalli, Salo
26.11. - 27.11.
2016
Sport Club VantaaJoukkuevoimistelun 12-14-vuotiaiden SM-välinekilpailut ja kilpasarjan välinemestaruuskilpailut, Suomen Cup III ja Juniori Cup III
Monitoimikeskus Lumo, Vantaa, Suomi
03.12. - 04.12.
2016
Turun Urheiluliitto ry, voimistelu ja liikuntajaostoJoukkuevoimistelun 10-12-vuotiaiden sarjan ja yli 14-vuotiaiden kilpasarjojen välinemestaruuskilpailut, Suomen Cup IV ja Juniori Cup IV
Kupittaan liikuntahalli, Turku
03.12. - 03.12.
2016
Haukiputaan Heitto voimistelujaostoStara-aluetapahtuma + joukkuevoimistelun 8-10 sarjan kilpailu, Pohjois-Suomi
Jatulin liikuntakeskus, Haukipudas, Oulu
10.12. - 11.12.
2016
Tampereen VoimistelijatTampere Gazz Open, kansainvälinen kilpailu
Tampereen Messu- ja Urheilukeskus, Tampere, Suomi
10.12. - 10.12.
2016
Rantaperkiön IskuStara-tapahtuma + joukkuevoimistelun 8-10 vuotiaiden kilpailu, Sydän-Suomi
Tampere
10.02. - 12.02.
2017
IFAGG World Cup I ja Challenge Cup I
Tartto, Viro
03.03. - 05.03.
2017
Olarin VoimistelijatOVO Cup, kansainvälinen kilpailu
Kisakallio
11.03. - 11.03.
2017
Vaasan Vasamattaret ryWasa Cup - Joukkuevoimistelu & tanssi
Botniahalli, Mustasaari, Suomi
11.03. - 12.03.
2017
Mäntsälän Voimistelijat ryMustan Kissan Cup, Suomen Cup I, Juniori Cup I
Mäntsälä
18.03. - 19.03.
2017
Turun Urheiluliitto ry, voimistelu ja liikuntajaostoSunborn cup sekä Lasten Sunborn cup ja Sunborn Stara
Salo
18.03. - 19.03.
2017
Tapanilan Erän VoimistelujaostoJoukkuevoimistelun Lovent Cup kilpailu
Vantaa
26.03. - 26.03.
2017
TVS IllusionJoukkuevoimistelun Kaupunki Cup kilpailu
Jyväskylä
31.03. - 02.04.
2017
IFAGG World Cup II ja Challenge Cup II
Italia, Padova
01.04. - 01.04.
2017
Kankaanpään VoimistelijatHappy Games STARA- tapahtuma ja Harrastesarja 12-14 v.
Kankaanpään Palloiluhalli, Kankaanpää
01.04. - 02.04.
2017
Vantaan VoimisteluseuraVantaa Cup
Energia Areena, Vantaa
02.04. - 02.04.
2017
Turun Jyry ryTUL:n V-S piirin avoimet joukkuevoimistelukilpailut
02.04. - 02.04.
2017
Ylöjärven IskuTUL:n Tampereen piirin mestaruuskilpailut
Ylöjärven Urheilutalo, Ylöjärvi
08.04. - 08.04.
2017
Nurmon Jymyn JumpparitJoukkuevoimistelun Kaupunki Cup kilpailu
Seinäjoen Uimahalli -urheilutalo, Seinäjoki
08.04. - 08.04.
2017
Tapiolan Voimistelijat ryStara-aluetapahtuma ja JV 8-10v sarja, Etelä-Suomi
Opinmäen koulu, Espoo
08.04. - 08.04.
2017
COCO Sport ryJoukkuevoimistelun Turku Cup kilpailu
Kupittaan Urheiluhalli, Turku
09.04. - 09.04.
2017
Attitude SportsAttitude Cup (Kaupunki Cup kilpailu)
Monitoimikeskus Lumo, Vantaa
09.04. - 09.04.
2017
Rantaperkiön IskuJoukkuevoimistelun Tampere Cup kilpailu
Tampere
22.04. - 23.04.
2017
Hyvinkään Voimistelu ja LiikuntaHyvinkää Cup
Hyvinkää
22.04. - 22.04.
2017
Seinäjoen VoimistelijatKomia Cup
Seinäjoen Uimahalli-Urheilutalo, Seinäjoki
29.04. - 29.04.
2017
Tampereen VoimistelijatJoukkuevoimistelun maajoukkueen katsastuskilpailu, Suomen Cup II, Juniori Cup II ja Seura Cup kilpailu
Tampere
06.05. - 06.05.
2017
Kuopion Reippaan VoimistelijatJoukkuevoimistelun Seura Cup kilpailu
Vesileppis, Leppävirta
06.05. - 07.05.
2017
Hyvoli+JÄV+MÄVHJM-Cup
Martin halli, Hyvinkää
06.05. - 07.05.
2017
Kellon Työväen Urheilijat / voimistelujaostoTUL:n JV vapaasarjojen avoimet mestaruuskilpailut
Liikuntakeskus Jatuli, Haukipudas
07.05. - 07.05.
2017
Lappeenrannan NaisvoimistelijatStara-tapahtuma ja JV 8-10v sarja
Lappeenrannan urheilutalo, Lappeenranta, Suomi
12.05. - 14.05.
2017
Jyväskylän Voimistelijat-79Voimistelun SM-kilpailut
Hipposhalli ja Monitoimitalo, Jyväskylä
12.05. - 14.05.
2017
Voimistelun SM-kilpailut: JV 12-14 SM, 14-16 SM ja yli 16 SM
Jyväskylä
13.05. - 13.05.
2017
Lappfjärds Gymnastikförening r.f.Finlands Svenska Gymnastikförbunds truppmästerskap och jumpajippo
Kristiinankaupunki
20.05. - 21.05.
2017
Haka Gym ryJoukkuevoimistelun yli 14 v. kilpasarjojen Voimisteluliiton mestaruuskilpailut
Apian urheilutalo, Valkeakoski
20.05. - 20.05.
2017
Palokan Ilo, voimistelu ja liikunta ryStara-tapahtuma ja JV 8-10
Palokan Koulu, Palokka, Suomi
26.05. - 28.05.
2017
IFAGG:n MM-kilpailut
Helsingin Jäähalli, Helsinki
27.05. - 28.05.
2017
Pakilan Voimistelijat PNV ryJoukkuevoimistelun 10-12-vuotiaiden Voimisteluliiton mestaruuskilpailut
Töölön Kisahalli, Helsinki
09.06. - 11.06.
2017
Voimistelupäivät: Joukkuevoimistelun 12-14-vuotiaiden kilpasarjan Voimisteluliiton mestaruuskilpailut, 8-10-vuotiaiden kilpailu
Jyväskylä
09.06. - 11.06.
2017
Jyväskylän Voimistelijat-79Voimistelupäivät
Jyväskylä
30.09. - 30.09.
2017
Hyvoli+JÄV+MÄVJoukkuevoimistelun EM-valintakilpailu, Suomen Cup III, Juniori Cup III
Hyvinkään Martin halli, Hyvinkää
14.10. - 15.10.
2017
Tampereen Työväen Naisvoimistelijat ryMoro Cup
Tampere
19.10. - 22.10.
2017
IFAGG World Cup III ja Challenge Cup III ja EM-kilpailut
Sofia, Bulgaria
21.10. - 22.10.
2017
Keravan VoimistelijatKerava Cup ja Stara
Kerava
28.10. - 29.10.
2017
Lahjan TytötCailap Cup, Cailap KilpaCup ja Cailap Stara
Turku
29.10. - 29.10.
2017
Voimistelu-ja Urheiluseura Elise ry.Joukkuevoimistelun välinesarjojen Elise Cup
Helsinki
29.10. - 29.10.
2017
Suomen VoimisteluliittoKolmen lajin kilpailut
Tampere, Tampere
04.11. - 05.11.
2017
Tapiolan Voimistelijat ryJoukkuevoimistelun välinesarjojen Kaupunki Cup, vapaasarjojen Suomen Cup IV ja Juniori Cup IV kilpailu
Espoo
05.11. - 05.11.
2017
Haukiputaan Heitto voimistelujaostoJoukkuevoimistelun välinesarjojen Kaupunki Cup kilpailu
Kastellin monitoimitalo, OULU
05.11. - 05.11.
2017
Tampereen KisatoveritTUL:n joukkuevoimistelun Tampereen piirin kilpailu
Tampere
05.11. - 05.11.
2017
Turun Jyry ryTUL:n V-S piirin avoimet joukkuevoimistelukilpailut
11.11. - 11.11.
2017
Turun Riennon VoimisteluJoukkuevoimistelun välinesarjojen Turku Cup kilpailu
Kupittaan Urheiluhalli, Turku
11.11. - 11.11.
2017
Pakilan Voimistelijat PNV ryJoukkuevoimistelun välinesarjojen Kaupunki Cup kilpailu
Monitoimikeskus Lumo, Vantaa
11.11. - 11.11.
2017
Imatran Voimistelijat ryStara-aluetapahtuma , Etelä-Suomi + JV 8-10 sarjan kilpailu
Imatran urheilutalo, Imatra
12.11. - 12.11.
2017
Hyvoli+JÄV+MÄVHJM-Stara
Mäntsälän Mon
12.11. - 12.11.
2017
Palokan Ilo, voimistelu ja liikunta ryStara -tapahtuma ja JV 8-10v. kilpailu
Palokka
18.11. - 18.11.
2017
Olarin VoimistelijatEspoo Cup
Tapiolan urheiluhalli, Espoo
19.11. - 19.11.
2017
Tampereen VoimistelijatJoukkuevoimistelun välinesarjojen TV Open Seura Cup kilpailu
Tampere
23.11. - 26.11.
2017
IFAGG World Cup Finals ja Challenge Cup Finals
Chicago, USA
25.11. - 26.11.
2017
Haka Gym ryJoukkuevoimistelun 12-14-vuotiaiden SM-välinekilpailut ja kilpasarjan välinemestaruuskilpailut
Apian urheilutalo, Valkeakoski, Suomi
02.12. - 03.12.
2017
Seinäjoen VoimistelijatJoukkuevoimistelun 10-12-vuotiaiden sarjan ja yli 14-vuotiaiden kilpasarjojen välinemestaruuskilpailut
Seinäjoen Uimahalli-Urheilutalo, Seinäjoki
03.12. - 03.12.
2017
Oulun Tarmo voimistelujaostoStara-aluetapahtuma ja JV 8-10 v. sarja, Pohjois-Suomi
Linnanmaan liikuntahalli, Oulu, Suomi
09.12. - 09.12.
2017
TVS IllusionStara-aluetapahtuma & JV 8-10v. kilpailu, Sydän-Suomi
Vaajakoski
09.12. - 10.12.
2017
Tampereen Työväen Naisvoimistelijat ryTUL:n joukkuevoimistelun välinesarjojen avoimet mestaruuskilpailut
Tampere
10.03. - 11.03.
2018
Tapanilan Erän VoimistelujaostoLovent Cup joukkuevoimistelukilpailu
Lumo, Vantaa
10.03. - 10.03.
2018
Vaasan Vasamattaret ryWasa Cup 2018
Botniahalli, Mustasaari
15.03. - 18.03.
2018
IFAGG World Cup I, Challenge Cup I, Open International competition for all age categories
Energia Areena, Vantaa, Suomi
24.03. - 24.03.
2018
Liikuntaseura Pori ryLänsi-Suomen Happy Games Stara-tapahtuma
Pori
24.03. - 24.03.
2018
Palokan Ilo, voimistelu ja liikunta ryJV Kaupunki Cup 24.3.
Vaajakosken liikuntahalli, Jyväskylä, Suomi
25.03. - 25.03.
2018
Olarin VoimistelijatOVO Cup
Tapiolan urheiluhalli, Espoo
07.04. - 07.04.
2018
Tampereen Työväen Naisvoimistelijat ryTUL:n Tampereen piirin joukkuevoimistelun vapaasarjojen avoimet mestaruuskilpailut
Tampere
08.04. - 08.04.
2018
Turun Jyry ryTUL:n Varsinais-Suomen piirin avoimet joukkuevoimistelun vapaasarjojen kilpailut.
Turku
08.04. - 08.04.
2018
Tapiolan Voimistelijat ryTapiola Cup sekä maajoukkueen katsastuskilpailu
Opinmäen koulu, Espoo
08.04. - 08.04.
2018
Attitude SportsAttitude Cup
Monitoimikeskus Lumo, Vantaa
13.04. - 15.04.
2018
IFAGG World Cup II, Challenge Cup II
Graz, Itävalta
14.04. - 15.04.
2018
Jyväskylän Naisvoimistelijat ryJyväskylä Cup
Jyväskylä
14.04. - 15.04.
2018
Turun Jyry ryJoukkuevoimistelun Turku Cup –kilpailut
Kupittaan urheiluhalli, Turku
15.04. - 15.04.
2018
Jyväskylän Naisvoimistelijat rySTARA-aluetapahtuma ja joukkuevoimistelun 8-10 -vuotiaiden kilpailu Sydän-Suomi
21.04. - 22.04.
2018
Turun Urheiluliitto ry, voimistelu ja liikuntajaostoJoukkuevoimistelun seura cup, TuUL CUP
Turku
21.04. - 22.04.
2018
Mäntsälän Voimistelijat ryMustan Kissan Cup 2018
Mäntsälä
21.04. - 21.04.
2018
Vantaan VoimisteluseuraEtelä-Suomen STARA-aluetapahtuma ja jv 8-10v kilpailu
Energia Areena, Vantaa
21.04. - 21.04.
2018
Kuopion Reippaan VoimistelijatKalakukko-Cup (Seura Cup)
Vesileppis, Leppävirta
28.04. - 29.04.
2018
Turun Pyrkivä voimistelujaostoYLI 14-vuotiaiden SM-kilpailut ja kilpasarjojen Voimisteluliiton mestaruuskilpailut
Turku
05.05. - 06.05.
2018
Sport Club VantaaSC Vantaa Cup & Rytmisen voimistelun Special Olympics -kilpailu
Vantaa
05.05. - 06.05.
2018
Hyvoli+JÄV+MÄVHJM-cup 2018
Mäntsälä
06.05. - 06.05.
2018
Seinäjoen VoimistelijatJoukkuevoimistelun Seura Cup, Komia Cup
Seinäjoki
10.05. - 13.05.
2018
IFAGG European Championships, Open International Tournament all age categories
Tallinna, Viro
12.05. - 12.05.
2018
Lappeenrannan NaisvoimistelijatStara ja joukkuevoimistelun 8 - 10-sarja
Lappeenrannan urheilutalo, Lappeenranta
12.05. - 12.05.
2018
Tampereen Työväen Naisvoimistelijat ryJoukkuevoimistelun Tampere Cup
Tampere
12.05. - 12.05.
2018
Keravan VoimistelijatStara ja joukkuevoimistelun 8-10v kilpailu 12.5.2018
Kurkelan koulu, Kerava
13.05. - 13.05.
2018
Pakilan Voimistelijat PNV ryPNV CUP
Helsinki
13.05. - 13.05.
2018
Rantaperkiön IskuISKU stara ja JV 8-10v. kilpailu
Tampere
19.05. - 20.05.
2018
Hyvinkään Voimistelu ja Liikunta12-14 vuotiaiden SM-kilpailut ja kilpasarjan Voimisteluliiton mestaruuskilpailut, sekä Stara
Hyvinkää
19.05. - 19.05.
2018
Tampereen Sisu ryJV/RV Stara ja JV 8-10v kilpailu
Vuores-talo, Tampere
26.05. - 27.05.
2018
Kotkan Kiri ryTUL:n joukkuevoimistelun avoimet mestaruuskilpailut
Kotka
07.06. - 10.06.
2018
Lahjan TytötSuomi Gymnaestrada Voimistelupäivät
Urheiluhalli, Turku
08.06. - 10.06.
2018
IFAGG World Championships, Junior World Championships, IFAGG Trophy
Budapest, Unkari
08.06. - 10.06.
2018
Suomi Gymnaestrada JV Voimistelupäivät: 10-12-vuotiaat mestaruuskilpailu ja 8-10-vuotiaiden kilpailu
Turku