Seuraavat kilpailut

Luettelo edellisen viikon ja tulevista kilpailuista. Katso tarkemmat tiedot 'Kilpailut' ja 'Lajit' sivuilta.

PvmLajiSeuraKilpailu
18.07. - 18.07.
2017
RVOlarin VoimistelijatRytmisen voimistelun MM - karsinta 2
23.09. - 24.09.
2017
AKROTampereen VoimistelijatTampere Open
Tampere
30.09. - 30.09.
2017
JVHyvoli+JÄV+MÄVJoukkuevoimistelun EM-valintakilpailu, Suomen Cup III, Juniori Cup III
Hyvinkää
30.09. - 01.10.
2017
NTVVoimisteluklubi LohjaNTV kilpalinjan luokkakilpailut
Lohja
30.09. - 01.10.
2017
NTVJoensuun Kataja voimistelujaostoNTV kilpalinjan B-D luokkakilpailut
Joensuu
07.10. - 08.10.
2017
NTVVoimisteluseura KieppiNTV kilpa-/ maajoukkuelinjan pakollisten luokkakilpailut
Helsinki
07.10. - 07.10.
2017
NTVVaasan TelinetaituritNTV kilpalinjan luokkakilpailut
Vaasa
14.10. - 15.10.
2017
NTVFliku-82NTV kilpalinjan luokkakilpailut
Helsinki
14.10. - 15.10.
2017
JVTampereen Työväen NaisvoimistelijatJoukkuevoimistelun välinesarjojen Seura Cup kilpailu
Tampere
14.10. - 15.10.
2017
MTV, NTVYlivieskan Voimistelu ja LiikuntaNTV kilpalinjan ja MTV 1-3 luokkakilpailut
Ylivieska
21.10. - 22.10.
2017
JVKeravan NaisvoimistelijatJoukkuevoimistelun välinesarjojen Kerava Cup
Kerava
21.10. - 22.10.
2017
MTVSuomen TaitovoimisteluklubiMTV JunnuGym
Helsinki
21.10. - 22.10.
2017
NTVVoimisteluseura Keski-UusimaaNTV kilpa-/maajoukkuelinjan pakollisten luokkakilpailut
Tuusula
21.10. - 22.10.
2017
NTV, STARAOulun Pyrintö voimistelujaostoNTV kilpa-/maajoukkuelinjan pakollisten luokkakilpailut ja staratapahtuma
Oulu
28.10. - 29.10.
2017
NTVKyrön Voima VoimistelujaostoNTV kilpalinjan luokkakilpailut
Isokyrö
28.10. - 28.10.
2017
AKROVoimisteluklubi LohjaAKRO Luokkakilpailut 1.-3. lk ja AG-sarjat
Lohja
28.10. - 29.10.
2017
MTV, TGEspoon TelinetaituritTeamGym Luokkakilpailut
Espoo
28.10. - 29.10.
2017
MTV, NTVEspoon TelinetaituritNTV kilpa-/maajoukkuelinjan pakollisten luokkakilpailut ja MTV JunnuGym
Espoo
28.10. - 29.10.
2017
JVLahjan TytötCailap Cup
Turku
29.10. - 29.10.
2017
JVElise HelsinkiJoukkuevoimistelun välinesarjojen Elise Cup
Helsinki
04.11. - 04.11.
2017
TRAVoimisteluseura Bounce EspooTRA Luokkakilpailut
Espoo
04.11. - 05.11.
2017
JVTapiolan VoimistelijatJoukkuevoimistelun välinesarjojen Kaupunki Cup, vapaasarjojen Suomen Cup IV ja Juniori Cup IV kilpailu
Espoo
04.11. - 04.11.
2017
NTVTaipumattomatNTV kilpalinjan luokkakilpailut
Rovaniemi
04.11. - 05.11.
2017
KATurun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaostoAerobic Cup 4
Turku
04.11. - 05.11.
2017
MTV, NTV, STARATurun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaostoNTV kilpa-/maajoukkuelinjan pakollisten luokkakilpailut ja MTV JunnuGym
Turku