Seuraavat kilpailut

Luettelo edellisen viikon ja tulevista kilpailuista. Katso tarkemmat tiedot 'Kilpailut' ja 'Lajit' sivuilta.

PvmLajiSeuraKilpailu
01.10. - 02.10.
2016
TGTampereen VoimistelijatLuokkakilpailu ja maajoukkueen harjoituskilpailu
Tampere
01.10. - 02.10.
2016
RV, STARATampereen VoimistelijatRV Ikäkausikilpailut: Joukkueet ja Duo/Trio - sarjat
Tampere
02.10. - 02.10.
2016
DMT, TRATampereen VoimistelijatTrampoliinivoimistelun luokkakilpailut
Tampere
15.10. - 16.10.
2016
MTV, NTVYlivieskan Voimistelu ja LiikuntaNTV kilpalinjan ja MTV 1.-3.lk luokkakilpailut
Ylivieska
15.10. - 16.10.
2016
NTVVoimisteluklubi LohjaNTV kilpalinjan luokkakilpailut
Lohja
15.10. - 16.10.
2016
KAVaralan UrheiluopistoAerobic Cup 3 - Varala Cup
Tampere
15.10. - 16.10.
2016
RVSuomalainen Voimisteluseura VantaaLuokkakilpailut RV
01450 Vantaa
15.10. - 15.10.
2016
AKROVoimisteluklubi LohjaAkrobatiavoimistelun luokkakilpailut
Lohja
22.10. - 23.10.
2016
MTV, NTV, STARAOulun PyrintöNTV kilpalinjan luokkakilpailut sekä MTV JunnuGym 5 että telinevoimistelun Stara-tapahtuma
Oulu
29.10. - 30.10.
2016
NTVKyrön VoimaNTV kilpalinjan luokkakilpailut
Isokyrö
29.10. - 30.10.
2016
MTV, NTVTaipumattomatNTV kilpalinjan MTV 1.-2.lk luokkakilpailut
Rovaniemi
29.10. - 30.10.
2016
MTVTampereen SisuMTV JunnuGym 6
Tampere
29.10. - 30.10.
2016
NTVJoensuun KatajaNTV kilpalinjan B-D luokkakilpailut
Joensuu
30.10. - 30.10.
2016
JV, KA, RVSuomen VoimisteluliittoKolmen lajin kilpailut
Tampere
30.10. - 30.10.
2016
JV, KA, RVSuomen VoimisteluliittoKolmen lajin kilpailut
Tampere
05.11. - 06.11.
2016
MTV, NTVTurun UrheiluliittoNTV kilpalinjan luokkakilpailut ja MTV JunnuGym 7
Turku
05.11. - 06.11.
2016
KANokian VoimisteluseuraAerobic Cup 4
Nokia
05.11. - 05.11.
2016
JVKemin IntoJoukkuevoimistelun aluekilpailut (väline), Pohjois-Suomi, Pohjanmaa ja Savo-Karjala sekä valtakunnallinen harrastekilpailu
Kemi
05.11. - 05.11.
2016
AKRO, STARATampereen VoimistelijatLuokkakilpailut: 1.-2. lk ja Stara
Tampere
05.11. - 05.11.
2016
TRAVoimisteluseura Bounce EspooTrampoliinivoimistelun luokkakilpailut
Espoo